Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Saulosi  (Przeczytany 7207 razy)
Mattes
Nowy
*
Wiadomości: 8


« : Listopad 13, 2012, 21:15:39 »

Witam od paru dni mam problem z moimi rybkami są to osobniki saulosi jest ich 18 w zbiorniku 112l. Wiem wiem dużo ale czekam aż się okaże samiec alfa i redukcja do haremu 1-3 rybki maja po 2-4 cm. Problem polega na tym ze rybki podgryzają sobie pletwy ogonowe i grzbietowe. jakieś rady ??
W przysłym miesiącu nabyje zbiornik 450 l
Zapisane
iro1979
Znawca nieznany
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 226


« Odpowiedz #1 : Listopad 14, 2012, 09:45:37 »

Z tych obgryzanych możesz już zrezygnować, nie będzie wśród nich samca alfa. Logiczne no nie Smiley. Będzie mniej rybek to nie będą się agresywnie zachowywać. Teraz każdy walczy o swój rewir - o te parę cm2, teraz wiec walk nie unikniesz. Pokonany odpływa, ale nie na terytorium neutralne tylko na kolejne parę cm2 innej rybki i znowu dostaje bęcki. Gdzie się ma schować? Zakup zbiornika rozwiąże problem.
Zapisane

Mattes
Nowy
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #2 : Listopad 15, 2012, 20:04:39 »

Wielkie dzięki za rade cały czas poszukuje zbiornika 450L ale nic nie mogę trafić chyba będę zmuszony kopić nówkę
Zapisane
pietach
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 539


« Odpowiedz #3 : Listopad 16, 2012, 22:20:13 »

Cytuj
Wielkie dzięki za rade cały czas poszukuje zbiornika 450L ale nic nie mogę trafić chyba będę zmuszony kopić nówkę


A tu patrzyłeś:
http://www.akwarium.net.pl/forum/sprzedam/zestaw-480l-mercedes-wsrod-zbiornikow-%28-lubuskie-%29/msg341013/?topicseen#new
Zapisane

Jak zmieścić 100 ryb w 1 litrze ?
Puszka szprotek i flaszka.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: