Molinezje

<< < (23/98) > >>

Kruczyslaw:
nio i wszystklo jest jasne dodam tylko ze ja np nie widzialem u gupika ikry(w postaci ikry takiej np jak glonojad) o to mi chodziło :] jedyne co widzialem to ze mlode gupiki np nieraz powydostaniu sie z brzucha sa ulozone w kuleczki :] pozatym plex oczywiscie nie wymieniles wszystkich jajozyworodnych  oczywisice nie ma potrzeby jak ktos chce poszuka sobie strony nie wiem czy na tym forum widzialem adres do fajnej strony  z samymi tymi rybkami niektore sa naprawde ciekawe niestety u mnie ich niedostane. a moje pytanko do kogos kto chodowal inne niz takie pospolite w sklepach zoologicznych gatunki rybkow typu gupik mieczyk czy wszystkie zyworudki tak strasznie masowo sie rozmnazaja ?? bardzo mnie to ciekawi :]

Plex:
Zgadza sie nie wszystkie wypisalem. Tylko te najpopularniejsze jako przyklady. Zainteresowanych odsylam do strony:
http://www.zyworodki.akwarysta.pl/
A ja i tak najbardziej lubie molinezje :wink:

Kruczyslaw:
mi sie  natomiast  najbardziej  podoba Phallichthys amates czyli wesoła wdówka niestety ja jej nigdy u mnie nie widzialem i mam szanse rowne zero na pozyskanie tej rybki a u was w waszych miejscowosciach mozna dostac ja ?   dokladnie Plex o tą stronke mi chodziło dzięki

Jaro_szcz:
Mam 2 samice molinezji "Black Molly" i jednego samca 4 dni temu urodziły sie i mam 54 małe moli  i nie odłowiłem z ogólnego  :-) tak tak tyle ich jest super:-) :)  i nadal sa wszystkie po 4 dniach :)

Darp:
Jaro...a jak to liczysz.....bo ja mam problemy aby 15 policzyć...a 54...
:-)
Pozdrawiam
Darp

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona