Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Jak rozmnożyć rybki « Jak doprowadzić do tarła Barwniaków
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak doprowadzić do tarła Barwniaków  (Przeczytany 5813 razy)
Natlix
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Marzec 23, 2014, 19:12:11 »

Witam Smiley

Tydzień temu kupiłem parke barwniaków do mojego akwarium 112L. Samiczka barwi sie na czerwono i fioletowo na maxa a samiec ledwo co barwi sie na lekki czerwony i jest goniony przez samiczke po calym akwarium i chowa sie przed nią za filtr.

Zachowują se tak od pierwszego dnia i nie wiem co zrobic więc prosze o pomoc.

Oprócz nich mam w akwa 2x molinezje, 2x gubiki, 3x kiryski i 1x zbrojnika

temp 25-26*C

W akwarium jest duzo roslnek (głównie rogatek) i mam 4x ktryjówki i korzen wiec mają se gdzie chować.

Z góry dziękuje za pomoc.
Zapisane
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #1 : Marzec 23, 2014, 19:24:13 »

Witam Smiley

Tydzień temu kupiłem parke barwniaków do mojego akwarium 112L. Samiczka barwi sie na czerwono i fioletowo na maxa a samiec ledwo co barwi sie na lekki czerwony i jest goniony przez samiczke po calym akwarium i chowa sie przed nią za filtr.

Zachowują se tak od pierwszego dnia i nie wiem co zrobic więc prosze o pomoc.

Oprócz nich mam w akwa 2x molinezje, 2x gubiki, 3x kiryski i 1x zbrojnika

temp 25-26*C

W akwarium jest duzo roslnek (głównie rogatek) i mam 4x ktryjówki i korzen wiec mają se gdzie chować.

Z góry dziękuje za pomoc.
Najpewniej masz po prostu samca i samicę, a nie dobraną parę barwniaków.
Zapisane

Bogdan88
Nowy
*
Wiadomości: 2

:)


WWW
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 02, 2014, 09:49:22 »

Dokładnie, niestety w ich przypadku para, a samiec+samica to różnica. Czekaj jeszcze jakiś czas, a jak nie to dokup - ja proponuję drugiego samca. Zapraszam też na easy finance
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2014, 12:47:38 wysłane przez Bogdan88 » Zapisane

Pomagam finansowo tania pożyczka online
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: