Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czym karmic młode  (Przeczytany 4560 razy)
chachlo
Zainteresowany
**
Wiadomości: 51


« : Luty 01, 2008, 16:41:33 »

Czym karmic narybek np. molinezji czy mieczyka zeby szybko rósł bo w czerwcu tamtego roku urodziły mi sie mieczyki, karmiłem je tetra mikrovit a potem normalnym tetra noi niekiedy zywy pokarm ale słabo sobie z nim radziły. Rybki dopiero do duzego akwa wrzuciłem w grudniu bo dopiero wtedy osiągnęły odpowiedni rozmiar, taki ze bylem pewien ze ich nie zjedzą. Chodzi mi o to ze jak teraz mam małe molinezje to czym mam zacząc je karmic bo nie chce mi sie czekac do wakacji znow zeby je wpuscic do duzego akwa
Zapisane
milosnik_ryb
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162



« Odpowiedz #1 : Luty 06, 2008, 13:01:31 »

Małe gupiki karmimi np.startym jajkiem.Ja robie tak bardzo tre ten suchy pokarm i wtedy sobie z nim radzą..pozdrawiam i życzę udanej hodowli
Zapisane

Akwarium 126 L

24 neonnów czerwone
4 kirysków
2 sumiki szkliste
4 zbrojniki niebieskie
4 bocje siatowane
sarcia
Nowy
*
Wiadomości: 39


« Odpowiedz #2 : Luty 06, 2008, 13:54:43 »

Ja swoje karmię tym samym pokarmem co inne dorosłe ryby i mają się dobrze,rosną bardzo szybko.
Zapisane
robcon
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


« Odpowiedz #3 : Luty 06, 2008, 14:21:59 »

możesz karmić roztartym na pył suchym pokarmem,nicieniami mikro lub świeżo wylęgniętą artemią(solowiec)
Zapisane

akwarystyka jest chorobą,której nie da się wyleczyć
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #4 : Luty 06, 2008, 15:57:56 »

U mnie jedzą odmrożonego cyklopa, spirulinę i roztarty na pył pokarm dla paletek.
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #5 : Luty 06, 2008, 16:59:14 »

Ja maluchy karmię również Mikrovitem Tropicala Wink od razu starty więc nie muszę się fatygować Smiley
Zapisane

Cragio
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


« Odpowiedz #6 : Luty 07, 2008, 09:00:01 »

Siemka chachlo. Ja dokarmiałem mieczyki rozwielitkami i drobno strartym pokarmem (mieszanką). Rosły jak na drożdżach  Cheesy
Zapisane

Pozdro
Marcin Tongue
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: