Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: badisy (badis badis )  (Przeczytany 7035 razy)
iroslaw
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 183



« : Styczeń 27, 2015, 23:06:05 »

Muszę się pochwalić.... Od lutago jestem posiadaczem badis badis dwie sztuki mają  6cm jedna ok.5 i jedna ledwie 3. Po odpaleniu 160l biły się niemiłosiernie i dziś po równo pięciu tygodniach niespodzianka jedna sztuka narybku, ale juz prawie centymetrowa wychyliła się z zarośli a biorąc pod uwagę ukształtowanie zbiornika myślę, że jeszcze kilka powinno być Smiley Miał ktoś młode badisy?
Zapisane
iroslaw
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 183



« Odpowiedz #1 : Luty 02, 2015, 23:37:00 »

      No co... muszę napisać jeden pod drugim jak nikt nie chce się  wypowiedzieć.
 Dzisiaj udało się mi wyłowić trzy szt. takie po10mm. i jednego szkraba 5mm. wiem,że jest więcej.
Jeśli kogoś interesuje to baniak ma 160l gęsto porośnięty roślinami z bardzo dużą ilością kryjówek a kamienie sprawiają, że młode i krewetki mają labirynt na całej powierzchni dna (kamienie takie po 4-5 cm).
Woda two.6  - ph7,2  tak, że szału nie ma.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2015, 02:00:02 wysłane przez iroslaw » Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #2 : Luty 10, 2015, 20:35:33 »

czym karmisz badisy? kiedyś miałem te ryby przez jakiś czas. były dość nieśmiałe i nie chciały jeść żadnego sztucznego pokarmu.
Zapisane

iroslaw
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 183



« Odpowiedz #3 : Luty 11, 2015, 18:10:45 »

Mrożonki : solowiec, wrotka czerwona. Zywy : wodzień, rozwielitka, larwa komara, doniczkowiec i artemia.
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #4 : Luty 11, 2015, 20:07:09 »

no to widzę że podobnie jak u mnie. moje też tylko solowca i mysis przyjmowały. fajne rybki. dość płochliwe, ale wdzięczne
Zapisane

iroslaw
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 183



« Odpowiedz #5 : Luty 11, 2015, 21:46:16 »

160 l. Zrobione tylko pod nie plochliwości zero pływają obok ręki w czasie czyszczenia .
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: