Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Akwarium zimnowodne  (Przeczytany 10805 razy)
Jojeczko
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Lipiec 19, 2011, 20:40:52 »

Witam!
Dużo czytałem o akwarystyce zimno-wodnej ale jeszcze nie do końca wszystko wiem;)
Mam parę pytań
Które akwarium jest lepsze profilowane czy proste? jak myślicie
Czy kolor piasku wpływa na ubarwienie ryb?
Mały szczupaczek z hodowli lub stacji zarybieniowych, jakie powinien mieć minimalne akwarium ?
Jeszcze jedno pytanko jaka pojemność akwarium była by najlepsza Wink Taka standardowa 450L ?

A więc to tylko te pytania, jak coś to zadam więcej Wink
Z góry dziękuję ;p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 21:02:13 wysłane przez Jojeczko » Zapisane
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #1 : Lipiec 19, 2011, 21:06:48 »

W każdym biotopie - według mnie lepsze jest akwarium proste. Wytrzymalsze, noi samo to, że wypukłe to jednak chyba nie bardzo.
Kolor piasku ? Wiadomo, że nie.
Zapisane
asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #2 : Lipiec 19, 2011, 21:34:54 »

mały szczupaczek rade da w 450l ale nie dłużej niż rok, ta ryba wymaga przestrzeni do polowania...
Co do piasku to kolor każdy byle by naturalny. Akwarium lepiej proste.
Zapisane

leszko1
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #3 : Listopad 29, 2011, 22:47:47 »

Witam uprzejmie,jako że jestem tu nowy.70/5 to odpowiednio mój wiek metrykalny i komputerowy.Nie mam pewności,czy to odpowiednie miejsce,ale spróbuję.Otóż,troche z konieczności,trochę z zamiłowania do majsterkowania zbudowałem małe akwarium zimnowodne.Wszystko opisałem w moim filmiku pod linkiem   

 Można to też znaleźć na moim profilu w youtube pod nickim 1leszeks.Proszę doświadcznych o potwierdzenie,czy znalazłem się w dobrym miejscu do hobbystycznych pogwarek w tym temacie.Dziękuję i pozdrawiam.Leszek.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: