Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Jak rozmnożyć rybki « Żółta Molinezja !!!! prosze o odpowiedz
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Żółta Molinezja !!!! prosze o odpowiedz  (Przeczytany 15985 razy)
Adamooss
Gość
« : Kwiecień 08, 2007, 16:30:37 »

JAk mozna stwierdzic ze moja molinezja(żółta) jest w ciazy. Prosze o to abyscie podali mi znaki szczegolne dla ktorych molinezja jest w ciazy. Dziekuje bardzo /. Pozdrawiam!!!+=)
Zapisane
Andrij
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1223



WWW
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 08, 2007, 16:31:55 »

Ma gruby brzuch  Wink Wink Wink
Zapisane

GG: 2202940
Strona klubu w którym gram: www.blekitnipiersciecj.futbolowo.pl

AgnieszkaMarcin
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 135



« Odpowiedz #2 : Kwiecień 08, 2007, 19:40:21 »

U mojej zlotej molinezji gdy byla kotna zmienil sie kolor brzucha na duzo ciemniejszy( wpadajacy w braz).
Zapisane
Adamooss
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 08, 2007, 19:45:40 »

o jej baedzo dziekuje  !!!! moja molinezja robi sie cimniejszy brzuch moze sie koci/.!!!! bardzo ci dziekuje
Zapisane
AgnieszkaMarcin
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 135



« Odpowiedz #4 : Kwiecień 08, 2007, 19:52:17 »

Od zmiany brzuszka mojej rybki troche jeszcze potrwalo do porodu tak okolo 2 tygodni.Ale samiczka u mnie zjadla kilka maluszkow zanim zdazyly uciec,mimo ,ze byla w kotniku.Powodzenia!
Zapisane
Ellepuma
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 8



WWW
« Odpowiedz #5 : Styczeń 24, 2009, 18:44:49 »

Właśnie wczoraj okociła mi się molinezja żółta (z tych małych, krzyżówek z plamkami czarnymi). Nie miała ciemnego brzuszka tylko była grubiutka, brzuszek miała wręcz przeciwnie - prawie biały. Urodziła 5 maluchów, jedno niestety wciągnął ojciec, 4 udało mi się odłowić do oddzielnego zbiorniczka. Są śmieszne - wyglądają jak kijanki i jedno jest całe białe - albinosek się trafił Smiley
Zapisane

>Solaris Lupus<

bartek321
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 114


« Odpowiedz #6 : Styczeń 26, 2009, 13:32:10 »

Moja samiczka molinezji (czarna) urodziła żółto-czarne rybki.
Zapisane
Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #7 : Styczeń 27, 2009, 11:53:31 »

Przenoszę wątek to innego działu.
Na przyszłość możesz kupić sobie kotnik taki zawieszany  i nie będzie problemu ze zjadanymi maluchami.
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
takasobie
Nowy
*
Wiadomości: 16



« Odpowiedz #8 : Marzec 03, 2009, 14:38:06 »

Właśnie mam ten sam problem. Myślę, że moja złota molinezja jest w ciąży, problem w tym, że mam dwie samiczki w akwa, ale myślę że moglo to się stać w sklepie akwarystycznym. Moja rybka zgrubła, ma ciemniejszy brzuszek. Dzisiaj jadę po taki zawieszany pojemnik dla małych rybek. Tylko mam pytanie. Gdy zawieszę ten pojemnik, to jak te małe rybki będą miały dostęp do filtra??? Prosze o pomoc Smiley Aha, jeszcze jedno, ile trwa ciąża złotej mojinezji???
Zapisane

Akwa 25 l
2 x Tetra color samice ;*
1 x Mieczyk samiec Smiley
2 x Platki samiec i samica Smiley
3 x Neonki Smiley
3 x Żabki ^^
tadrix
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #9 : Marzec 09, 2009, 16:56:01 »

Ciąża trwa tyle samo czasu co u innych "kolorów"tj.4-6 tygodni, z filtrem nie ma problemu, gdyż jedną z jego ról jest napowietrzanie wody a kotniki przepuszczają i wodę i tlen. Ja mam dwa rodzaje kotnika: plastykowy i siatkowy i w obydwu małe rybki czuły się dobrze. Więcej problemu jest ze sprzątaniem w kotniku- ja to robiłem przy pomocy dużej strzykawki z zamontowanym na końcu wężykiem.  Good !
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: