Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « wisnia_gc-120 litrów---- ogólne
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: wisnia_gc-120 litrów---- ogólne  (Przeczytany 17336 razy)
wisnia_gc
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 467


« Odpowiedz #45 : Maj 09, 2007, 11:01:48 »

Eeej wiśnia, a gdzie zamek?  Grin

Coooo to jest to po prawej stronie obok moczarki po prawej? Jakiś mech? Na czym on jest przymocowany? Nie myślałeś, żeby tam wsadzić jakiś klimatycznyi korzonek i jego obsadzić tym mchem? Druga sprawa to taka, że wywaliłam moczarkę ale to tylko moje spostrzeżenia bo ja moczarki po prostu nie lubię. Lewa strona akwarium bardzo mi się podoba.


heh Emi liczyłem na twoje rady Grin
Mech jest przymocowany do kamienia, a nad korzonkiem juz myśle tylko że narazie nie znalazłem nic ciekawego Sad Co do moczarki to chyba masz rację bo ostatnim czasem strasznie zmizerniała i wręcz okropnie wyglada Angry
Zapisane

wisnia_gc
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 467


« Odpowiedz #46 : Listopad 15, 2007, 22:06:52 »

Witam.
Nie prezentowałem dawno swojego akwa Embarrassed dodałem zdjęcie po przycince, ale obecnie znów jest straszny busz Grin Na zdjęciu widać sporą liczbę kardynałków ale już je oddałem.
Pozdrawiam i czekam na wasze opinie
Zapisane

ganboui
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 127



« Odpowiedz #47 : Listopad 18, 2007, 22:23:24 »

naed ladne  Grin
Zapisane

Maciek Cheesy 50L
Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #48 : Listopad 19, 2007, 20:23:20 »

No super widze ,że też tak jak ja lubisz ławicowe rybki Smiley .Choć brak pokrywy troszkę kłuje ale za to z góry możesz patrzeć Wink
Zapisane

wisnia_gc
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 467


« Odpowiedz #49 : Listopad 19, 2007, 20:36:11 »

Byłem nastawiony, że na wakacjach zrobię pokrywę, ale praca od rana do wieczora uniemozliwiła mi to, a teraz szkoła i to nba dodatek klasa maturalna więc z pokrywą musze jeszcze trochę poczekać Sad
Zapisane

Baśpol
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 200



« Odpowiedz #50 : Luty 01, 2010, 19:51:27 »

Akwarium, roślinki i przede wszystkim rybki na 6> Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Wink Wink Wink
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do: