Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Odmulacz Tetratec GC40!  (Przeczytany 1366 razy)
angela
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 119


A to moje akwa:)


« : Luty 28, 2007, 19:06:34 »

Co myslicie o w/w odmulaczu?Wlasnie go wczoraj zakupilam, ale czekam z proba generalna do podmianki wody! Ma ktos z Was cos takiego? No i ewentualnie jak sie u Was sprawdza?Czekam na odpowiedzi!
Zapisane
kafarski
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 01, 2007, 01:54:31 »

mam taki od 2 tyg - wygodny w użyciu - nie trzeba zasysać wody - ruszasz rękojeścią w górę i w dół i zaworek przytrzymuje wodę ponad nim aż do przelania się do węża. na dodatek ma jeszcze zawór odcinający na końcu rękojeści.
Zapisane
Sebastian
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2201



« Odpowiedz #2 : Marzec 02, 2007, 01:05:14 »

Od 2 lat mam GC 50 (o 1 moduł dłuższy), na początku urządzenie wydawało się być praktyczne, w późniejszym czasie wymagało małych przeróbek  Wink.
- automatyczne zasysanie - zbedny bajer, szybciej i prościej zaciągać wodę w "klasyczny sposób" niż machać odmulaczem w górę i w dół
- kratka plastikowa uniemozliwia zbieranie obumarłych liści roślin i większych "efektów przemiany materii"  Wink
Po usunięciu w/w kratki i kulki (od zasysania) urządzenie spisuje się wyśmienicie do dnia dzisiejszego.
Zapisane


385 l - dyskowce
angela
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 119


A to moje akwa:)


« Odpowiedz #3 : Marzec 02, 2007, 19:55:15 »

To super! Ciesze sie, ze nie wywalilam pieniedzy w bloto!
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: