Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Skąd nabyć skałki ?  (Przeczytany 1746 razy)
Kotek92
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 609

Zielona Góra


« : Lipiec 17, 2006, 19:23:19 »

 Grin Grin Skąd nabyć skałki takie jak piaskowieć i lupki kwarcytowe bądż podobnych kamieni  Roll Eyes Tylko nie mówice że mam sobie iść na łąke znaleść, interesuje tylko mnie kupno takich o to kamieni  Wink

Pozdro i czekam na odp Cool
Zapisane
mdramski
Super aktywny
*****
Wiadomości: 2961



« Odpowiedz #1 : Lipiec 17, 2006, 19:27:04 »

A powiedz mi - po co chcesz wydawać pieniądze na coś, co można mieć za darmo ?  Wink
Zapisane
Piotrek1
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


« Odpowiedz #2 : Lipiec 17, 2006, 19:39:14 »

Grin Grin Skąd nabyć skałki takie jak piaskowieć i lupki kwarcytowe bądż podobnych kamieni  Roll Eyes Tylko nie mówice że mam sobie iść na łąke znaleść, interesuje tylko mnie kupno takich o to kamieni  Wink

Pozdro i czekam na odp Cool
ja znalazłem na allegro duzo róznych gatunków skałek jak juz tak bardzo chcessz kupić  Wink , są bardzo tanie, ale za to za przesyłke duzo się płaci bo to troche waży jezeli się nie myle to do 2zł za kilogram
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #3 : Lipiec 17, 2006, 19:46:52 »

Wydaje mi się, że w dobrym akwarystycznym znajdziesz takie skałki. U nas w Gliwicach w sklepach dwóch Smiley Jest skałek do koloru do wyboru Wink
Zapisane

Piotrek1
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


« Odpowiedz #4 : Lipiec 17, 2006, 19:53:08 »

potwierdzam  Cheesy, zapomniałem ze w zoologicznych są jeszcze, raz pytałem się i miał goscio, ale to i tak tylko  on miał jak na 3 zoologiczne w miescie, czyli pewnie w byle jakim zoo nie znajdziesz tak jak mówi seboos
Zapisane
Kotek92
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 609

Zielona Góra


« Odpowiedz #5 : Lipiec 17, 2006, 21:33:46 »

A powiedz mi - po co chcesz wydawać pieniądze na coś, co można mieć za darmo ?  Wink


Bo mi się niechce szukać  Grin Wole wydać te pare zł i bede miał z głowy Wink

Dzięki chłopaki za odp  Grin

A coś gdzieś kiedyś przeczytałem że jakis skup czy cos jest kamieni tylko nie wiem gdzie to jest w Zielonej Górze  Wink
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #6 : Lipiec 18, 2006, 10:09:02 »

Tak mi się teraz jeszcze przypomniało że w szkółkach leśnych tudzież w sklepach ogrodniczych (znaczy się takie małe plantacje z iglakami, akcesoriami działkowymi itp) można też znaleźć najprzeróżniejsze skałki Wink
Zapisane

lucas71
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #7 : Luty 25, 2007, 19:51:38 »

Przepraszam, ze odgrzebuje stary watek, ale wlasnie chce zaczac urzadzac akwarium i przegladajac Wasze wypowiedzi natknalem sie na ten list i zdanie: "A powiedz mi - po co chcesz wydawać pieniądze na coś, co można mieć za darmo ? "
Czy kazdy kamien moge wlozyc do akwarium z Brzankami rozowymi? Skad moge wiedziec, ze nie wplynie on na jakosc wody (slyszalem cos o tescie z octem...)? No i w koncu skad tak naprawde wziac taki kamien - z ladu czy z jakiejs wody?

Pozdrawiam
Jacek
Zapisane

Uczymy się języków obcych a po polsku piszemy i mówimy niepoprawnie - starajmy się to zmienić...
=============================================================
Pozdrawiam.
Jacek
GG: 3673121
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: