Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Jak rozmnożyć rybki « Platydoras costatus - czy można go rozmnożyć??!
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Platydoras costatus - czy można go rozmnożyć??!  (Przeczytany 1572 razy)
tomeq_10
Nowy
*
Wiadomości: 22



« : Luty 25, 2007, 19:33:33 »

Pewnie wielu z Was moje pytanie wyda się tendencyjne. Wiem, że w fachowych opracowaniach, książkach jak i w portalach akwarystycznych, słowem wszędzie, jest napisane, że jest to ryba nie rozmnażana w niewoli

Jednak może któremuś z Was, lub komuś, kogo znacie, udało się rozmnożyć tą rybkę??!

Moje pytanie związane jest ściśle z tym, że hoduję te rybki. Od kilku miesięcy mam 2 sztuki i...jedna z nich jest taaaka gruba, że jestem niemal pewien, że ma ona w sobie ikrę!! Druga (prawdopodobnie samiec) jest dużo szczuplejsza, a obydwie są w tym samym wieku.

Krótko mówiąc: czy jest możliwe, aby moje platydorasy odbędą tarło? Czy to możliwe, że ma ona ikrę? Proszę doświadczonych hodowców o wpisy.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: