Prośby o identyfikacje roślin

(1/305) > >>

Sebastian:
W tym wątku proszę kierować prośby o identyfikacje roślin.


Zasady:

1.  Jeśli dysponujesz fotografią rośliny, dołącz ją do swojego pytania (ułatwi to rozpoznanie)
2.  Rozmiar fotografii nie może przekraczać 640 x 480 pikseli i 60 KB (1 zdjęcie, 1 rośliny)
3.  Zdjęcia przekraczające dozwolone rozmiary należy podawać w formie linku (max. 3, 1 rośliny)
4.  Fotografia powinna być na tyle wyraźna, aby nie było problemu z rozpoznaniem.


Proszę o przestrzeganie powyższych zasad.

Marteczka0007:
a jak nie mam zdjęcia??

Sebastian:
To bedzie gdybanie i zgadywanie, w takiej sytuacji lepiej przeglądać bazy roślin, chociaż jest kilka roślin które można rozpoznać po opisie.
Identyfikacja rośliny bez foto jest trudna, zwłaszcza gdy rodzina z ktorej pochodzi liczy klka odmian (nie mówiąc o tych które mają kilkanaście czy kilkadziesiąt).

MALY05:
Witam :)
Mam prośbe co do rozpoznania jednej roślinki , jeżeli ktoś wie jak się ta roślinka nazywa to będę bardzo wdzięczny za odpowiedż

MALY05:
Czekam już ponad tydzień na jakikolwiek odzew z waszej strony i sie nie moge doczekać :'(  może ktoś wie no... ;D
wiem ze post pod postem napisałem ale chcialem odświeżyć wątek aby były napisane że dzisiaj wysłane ;D
PROSZĘ O ODPOWIEDZ  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona