Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Ryby akwariowe « Gdzie można kupić w Trójmieście....
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie można kupić w Trójmieście....  (Przeczytany 4294 razy)
Kaja_xxx
Nowy
*
Wiadomości: 24


« : Marzec 06, 2004, 11:48:09 »

Szukam sklepu w Trójmieście gdzie mogłabym kupić drobnousta Beckforda lub pstrążenicę marmurkową. Wiem że są to rzadkie ryby i trudno je dostać, dlatego zwracam się z gorącą proźbą do akwarystów: jezeli ktoś przyuważy którąś z tych rybek to proszę, niech mi da znać.
Pozdrówka  Cheesy
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #1 : Marzec 07, 2004, 00:48:56 »

Szukaj w Okazie we Wrzeszczu albo w Geant'ie (tym przy obwodnicy na Osowie),tam często można dostac rzadkie gatunki. Myslę że prędzej dostaniesz pstrążnice,ale są one drogie (7-12zł sztuka w zależności od gatunku),a to ryby stadne ,więc myślę że trzeba myśleć co najmniej o 5 sztukach.Drobnoustki Beckforda widuję sporadycznie (koszt ok 3-4 zł).
Zapisane

Kaja_xxx
Nowy
*
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #2 : Marzec 07, 2004, 11:08:01 »

W "Okazie" na Zaspie już byłam, chłopak powiedział że może będą mieli te rybki ale jeszcze nie teraz. Za jakiś czas będą powiększać dział akwarystyczny i może wtedy będą mieli, a Geant... szkoda gadać :? Popsuli się, a ceny mają cholendarne!! Ostatnio właśnie tam kupiłam drobnoustki ale kto wie kiedy je znów będą mieli  Sad

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam!
Zapisane
ktosia
Nowy
*
Wiadomości: 2


WWW
« Odpowiedz #3 : Marzec 08, 2004, 14:45:54 »

Geanta gdanskiego szczerze odradzam... bylam tam z tydzien temu... w paru zbiornikach ospa, ryby jakies sniete, roslinki w koszmarnym stanie...

W tej chwili Okaz prezentuje sie najlepiej, i podejrzewam ze jak tam czegos nie ma to nigdzie indziej tez Smiley
Zapisane

-= ktosia =-
Kaja_xxx
Nowy
*
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #4 : Marzec 08, 2004, 19:45:30 »

Hehe, Ktośka ja dziś byłam w "Okazie" i trochę pustka była, zarówno jeżeli chodzi o rośliny jak i ryby. Ale podsłuchałam, niechcący of kors  :wink: , jak chłopak rozmawiał przez tel. że na gwałt trzeba im  kilku nowych zbiorników bo chcą powiększyć dział, więc mam nadzieję że w ich nowej dostawie będą również moje poszukiwane maleństwa  Cheesy

Pozdrawiam!!  Cheesy
Zapisane
Tramal
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1355


I see You...


WWW
« Odpowiedz #5 : Marzec 08, 2004, 20:13:16 »

Ja tak z innej beczki Wink bo juz parę razy słyszałem nieprawdę Wink Okaz znajduje sie we wrzeszczu (na styku z oliwą) a nie na Zaspie(to druga strona torów skm) mieszkam obok więc dziwnie mi się o tym czyta...
Zapisane

112,25
Kaja_xxx
Nowy
*
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #6 : Marzec 09, 2004, 00:49:52 »

Oj Tramal, czepiasz się  :!:  :wink:  Wrzeszcz czy Zaspa... jeden grzyb  :wink:  Ja mówię że na Zaspie bo dla mnie to jest na "wysokości" SKM na Zaspie a nie we Wrzeszczu Tongue

Pozdrawiam
Zapisane
Tramal
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1355


I see You...


WWW
« Odpowiedz #7 : Marzec 09, 2004, 12:20:18 »

Oki Smiley nie przejmuj się mną Smiley SKM niestety od lat jest Gdańsk Zaspa Wink i tam właśnie trzeba wysiadać by dojśc najkrutszą drogą do "Okazu" Smiley poprostu nie chciałem by ul. Wita Stwosza ktoś na Zaspie szukał bo by jej nie znalazł Wink Pozdrawiam serdecznie Smiley i sorki za zamiesznie Smiley
Zapisane

112,25
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #8 : Marzec 09, 2004, 22:49:56 »

A patrzyłaś w sklepie w Gdyni głównej,nie wiem dokładnie jak się nazywa ta ulica ale to jest  koło dworca głównego (na ulicy prostopadłej do dworca) - tam mogą być pstrążnice (ale ja już dawno tam nie byłem).
Zapisane

Tramal
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1355


I see You...


WWW
« Odpowiedz #9 : Marzec 10, 2004, 08:03:30 »

Zdaje sie że chodzi o ul. Starowiejską Smiley będzie łatwiej szukać , Całkiem niezły sklepik Smiley myśle że obok Okazu jeden z niewielu w 3mieście wart regularnego odwiedzania Smiley Pozdr.
Zapisane

112,25
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: