Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pyszczaki z odzysku..:(  (Przeczytany 2434 razy)
Anka
Nowy
*
Wiadomości: 2


« : Styczeń 11, 2007, 18:17:43 »

Witam.

 Od przed wczoraj mam 7 sztuk ponad 10 cm pseudotropheusów..Moje akwarium ma tylko 112 litrow..Komuś się chyba znudziły te ryby i dostałam cynka ze chce się ich pozbyć..czytaj:wpuścić do wisly)wiec je czym prędzej zabrałam.Ryby były przetrzymywane w jakimś małym pojemniku w okropnie brudnej wodzie(chociaż tyle dobra w tym ze było napowietrzanie)Po przywieziniu do domu zobaczyłam w jak opłakanym stanie są te ryby.Płetwy poszarpane,jedna w ogóle nie ma ogona,inne blade,zmęczone,chude i ach!trudno sobie to wyobrazić..Kupilam dziś Sera Bactopur Direct bo większość sie kołysze strasznie i ociera sie i wszystko co jest w akwarium(a wczoraj włożylam im trochę "skałek"zeby choć troche mialy przybliżone warunki w jakich zyją..)Poza tym kupilam tez zestaw witaminowy:"fisthtamin"sery.Ale problem jest teraz inny bo ryby zaczynaja powoli wracac do normy jeśli o zachowanie chodzi..wybrały sobie terytoria itd...Ale mam skalary,bocje,kiryski i kosiarki.Pyszczaki zaczely niszczyc dlugie płetwy skalarom.Na inne ryby nie reagują...Są to naprawde fajne ryby ale ja nie mam warunkow na to aby je chodowac z racji małego metrazu i nie moge mieć większego akwa a te pielęgnice jak wiadomo potrzebują mase miejsca...Czy w takim układzie w sklepach zoo przyjęli by mi te ryby po czasie jak wydobrzeją?Albo czy moze ktoś jest z Katowic kto jest pasjonatem stricte jeziora Malawi i chciałby je zabrać do siebie?Pozdrawiam.
Zapisane

112 L AguaSzut 300 i Fan1 Plus
mr-78
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 : Styczeń 12, 2007, 00:04:38 »

witaj droga Aniu czy twoje ogoszenie jest nadal aktualne ? ja wlaśnie od dwóch miesięcy szukam do swojego 250l. akwarium wlaśnie pyszczaków a twoje ogloszenie spadlo mi z nieba . od lat choduję te rybki jednak moje zaczynają już zdychać ze starości a maluszków nie mogę do nich wziąść bo je pozabijaja jeśli mieszkasz w katowicach mogla bym po nie przyjechać na dworzec i z tamtąd bym je zabrala lub jeśli masz samochód (bo ja niestety nie mam ) to moglabyś je przywiezć (oddam koszty paliwa w obie strony) bardzo mi zalezy na pilnej odpowiedzi 
   
 
Zapisane
Anka
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Styczeń 14, 2007, 14:55:54 »

Witam

Bardzo proszę Administratora o usuniecie mojego wątku ponieważ rybki już trafiły w o wiele bardziej odpowiednie miejsce.Pozdrawiam.
Zapisane

112 L AguaSzut 300 i Fan1 Plus
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: