Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Zrób to sam « Tło Malawi - Z czego i jak zrobić ??
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Tło Malawi - Z czego i jak zrobić ??  (Przeczytany 5712 razy)
sticz11
Klub malawi - Klubowicz
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 168



WWW
« : Grudzień 14, 2006, 16:28:30 »

Witam!!
Mam akwa 112 l a w nim Pyszczaki z jeziora Malawi. Moje akwa nie posiada jeszcze tła a chciałbym je zrobić samemu bo tła przestrzenne przerażają mnie ceną (około 100zł  Undecided). Widziałem kilka pomysłów lecz chciałbym sie dowiedzieć jaki wam najbardziej przypadł do gustu i w jakich kolorach mógłbym zrobić tło dla moich rybek. Z góry dziękuje za odpowiedzi  Wink papa
Zapisane


Malawi 112 l.
8 x Labidochromis Cearuleus
2 x Ancistrus multispinis

Marzenia:
Malawi conajmniej około 300 l.
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #1 : Grudzień 14, 2006, 17:48:44 »

nie wiem z czego zrobic, ale tu mozesz zobaczyc, jak wyglada tło "malavi" 3D - koszt ok, 360 Euro  Roll Eyes
mysle, ze to dobra inspiracja co do kolorow itd.



tu jest strona producenta z fotkami (niezle!)
http://www.back-to-nature.de/bauformen.htm

to jest cool:

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2007, 09:51:58 wysłane przez Oswald » Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
sticz11
Klub malawi - Klubowicz
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 168



WWW
« Odpowiedz #2 : Grudzień 15, 2006, 15:45:43 »

To tak ja w 112 Pseudo Saolusi (1+6) ale jeżeli chcesz możesz też trzymać w 112 P. Saolusi (1+3) oraz Pyszczaki Sokolofa (1+3). Bardziej mi się podobało by akwa w 2 gatunkach bo wtedy jest zawsze bardziej kolorowe a same P. Saolusi mają tylko barwy niebieski i żółty a Pyszczaki Sakolofa dla odmiany są barwy  fioletowej. Jeżeli chcesz więcej poczytać o pyszczakach to zapraszam na www.malawi.pl . I jeszcze dzięki za inspiracje, zastanowie się nad materiałami ... a może ktoś mi wcześniej podsunie jakiś pomysł. 

PS: Polecam Malawi ale jest problem z dobraniem roślin ,lecz na szczęście pysie ni potrzebują gaiku a wręcz nie lubią roślin  (lubią je natomiast jeść)
oczywiście są rośliny dla pyszczaków ale nie należy przesadzać z ilością bo jedna większa roślinka na środek i jakieś 2,3 po bokach wystarczą jak na nasze akwa ;-) papa
Zapisane


Malawi 112 l.
8 x Labidochromis Cearuleus
2 x Ancistrus multispinis

Marzenia:
Malawi conajmniej około 300 l.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: