I co ja mam teraz zrobić...

(1/4) > >>

sir Michael:
W jednym ze zbiorników urodziły się małe mieczyki. Niby dobrze, alleluja itd., ale... nie mam karmy dla narybku! Czy małe mog± przeżyć 2 dni bez żarcia?

Kapsel:
żadko kiedy się zdarza że mieczyki czy molinezje przeżyj±  tzn cały miot.Możesz im dać mocno rozkruszon±  dafnie albo jakie masz jedzenie.Zeskrob z szyby aqua glony i rodziab je jak masz oczywi¶cie:)

sir Michael:
Cytat: Kapsel

żadko kiedy się zdarza że mieczyki czy molinezje przeżyj±  tzn cały miot.Możesz im dać mocno rozkruszon±  dafnie albo jakie masz jedzenie.Zeskrob z szyby aqua glony i rodziab je jak masz oczywi¶cie:)


Dzieki za rade.

Kapsel:
ale nie syp dużo tego suszonego pokarmu:)

Molly_:
Cytat: sir Michael

W jednym ze zbiorników urodziły się małe mieczyki. Niby dobrze, alleluja itd., ale... nie mam karmy dla narybku! Czy małe mog± przeżyć 2 dni bez żarcia?

Małe rybki nie jedz± od razu. Maj± one przez pierwsze dni woreczki żółtkowe, z których czerpi± pokarm. Tak więc spokojnie rybki 2 pierwsze dni bez pokarmu przeżyj± :wink: Od razu po urodzeniu rybkom nie daje się pożywienia. Dopiero po kilku dniach można im zacz±ć sypać po troszkę bardzo drobnego pokarmu. Tak jak napisał Kapsel możesz rozkruszyć suchy pokarm. Możesz też dawać troszkę żółtka z ugotowanego jajka. Pozdrawiam i powodzenia w hodowli maluszków :wink:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Następna strona