Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: żywienie bojowników  (Przeczytany 3653 razy)
MrPukwa
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43



WWW
« : Sierpień 30, 2006, 16:09:56 »

Jakim pokarmem najlepiej karmić bojowniki Huh Słyszałem że nie powinno podawać się tym rybom ochotki. Czy to prawda?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2006, 19:44:29 wysłane przez Sebastian » Zapisane

Moje ulubione ryby to ryby labiryntowe Cheesy
larwa
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33



WWW
« Odpowiedz #1 : Sierpień 30, 2006, 17:16:19 »

Ochotki bojownikom nie podawać ? moje na tym żyją karmię je ochotką i są duże mają rozrośnięte płetwy i nigdy nie chrowały a do karmieni ich polecam ci żywe  jak nie codzinnie to co drugi trzeci dzień i płatki w przerwach między żywym moje chętnie jedzą i ochotkę a jeszcze bardziej lubią płatki
Zapisane

Zapraszam na największy w Polsce serwis poświęcony serii książek Harry Potter - www.hpnews.pl
Boo
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50

Technologia Żywności AR Poznań


« Odpowiedz #2 : Sierpień 30, 2006, 18:59:34 »

Ja mojemu bojkowi podawałem wodzienia. Dobry, zdrowy i pożywny. Zapewnia rybce trochę rozrywki - zwinnie pływa i ucieka, umożliwia to oglądanie swego rodzaju "polowania". Cena taka jak ochotki. Polecam.
Zapisane

Od nowa i z wykopem Cheesy

męczykoń
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #3 : Sierpień 31, 2006, 20:17:30 »

ehhh, takich pytan o zywienie bojka bylo juz bardzo duzo, wystarczy na necie poszukac, ja ze swojej strony pisze jeszcze raz ze karmie wlasciwie wszystkim i wszystko je, dla przykladu: ochotka zywa, mrozona, daphnia, zwykle platki,
chociaz ochotka nie powinna byc czesto podawana, bo bojkowi szybko brzuszek rosnie, mozna rownie dobrze podawac inny zywy i zdrowszy pokarm, ogolnie bojek nie jest ryba wybredna, w razie "niejedzenia" pozywienia najlepiej rybke przetrzymac az sie przekona ze to co podajemy powinno byc zjadane
Zapisane
BlackFeather
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #4 : Wrzesień 21, 2006, 14:57:27 »

Co do karmienia bojowników polecam ten artukł : http://www.bojownik.pl/index.php?autocom=pages&do=show&id=1
Powinien wiele wyjasnić w tej sprawie  Smiley
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: