Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: pielęgnice sajica  (Przeczytany 1480 razy)
RoN
Zainteresowany
**
Wiadomości: 98



WWW
« : Sierpień 25, 2006, 15:59:56 »

Witam
MOje pielegnczki sajica juz dwa razy kopaly dolek w dwoch innych miejscach ale nie zlozyly ikry. Tym razem kopaly dolek w rogu jak juz wykopaly wszystkie roslinki i powstal dolek zabraly sie za wyganianie glonojadow z zamku i same sie tam wprowadzily i zaczely kopac w zamku (hmm to w sumie 3 dolki Smiley. Ogolnie nie zlozyly ikry a teraz samiec caly czas przegania samiczke calkiem do drugiego konta akwarium i ona sie chowa caly czas pod jedna roslinka. Czasami wyplynie i podlpywa do samca od tylu tak jakby przytulajac sie ale on ja zaraz odgania. Ogolnie jak tylko wyplynie z tamtad to jest spowrotem tam wganiana.

Samiczka wyglada troche strasznie bo stracila klory i pletwy ma przy ciele. Wczesniej wygladala bardzo ladne. Doradzcie co z nimi zrobic?

Zaczolem przyszykowywac akwarium tylko dla nich moze jak beda tylko sami to zloza ikre a pozatym nie beda mi juz rujnowac i tak nie za rewelacyjnego ogolnego. Akwarium o wymiarach 60/40/30 moze jest troche przy male ale innego nie mam   
Zapisane

Moje akwarium  http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php/topic,7513.0.html

Jesli chcesz pomóc moiej stronie kliknij na linki nizej
www.skocz.pl/koziolek
www.skocz.pl/najlepsze

Tu można zobaczyć moje filmy
www.scigacz.pl
RoN
Zainteresowany
**
Wiadomości: 98



WWW
« Odpowiedz #1 : Sierpień 28, 2006, 13:01:27 »

kurde nie wiem co zrobic ale samiec stal sie strasznie agresywny nigdy wczesniej tak sie zachowywal Sad teraz nie tylko wgania samiczke w kat ale wplywa do niej i gania ja po calym akwarium Zreobi za nia dwa okazeia i daje jej spokoj na chwile a za 10min znowu to samo. No i jest agresywny w stosunku do innych rybek
Nie wiem czy po prostu z czasem takie sie staja czy moze co2 udezylo mu do glowy Smiley Podaje rowniez nawoz roślinex kupiony na allegro
Chetnie bym z kims pogadal kto ma jakies doswiadczenie z tymi pielegniczkami gg 4259270
Zapisane

Moje akwarium  http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php/topic,7513.0.html

Jesli chcesz pomóc moiej stronie kliknij na linki nizej
www.skocz.pl/koziolek
www.skocz.pl/najlepsze

Tu można zobaczyć moje filmy
www.scigacz.pl
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: