Żółwie w akwarium razem z rybkami...

<< < (3/4) > >>

malzonka:
Żółw do akwarium to zły pomysł. tak samo zreszta jak krab. Ryby będą traktowane jako pokarm. Nic na to sie nie poradzi - prawa natury.

toras:
Oj prawda... moje żółwie (2 czerwonolice, miały niecałe 10cm) podgryzały rybki w akwarium, a kiedyś, jak kupiliśmy welonka (był przepiękny, taki metaliczny biało-srebrny z czerwonym elementem) to następnego dnia nawet śladu po nim nie było! o.0

Możesz spróbować wrzucić te kapsle żółwie do akwarium, ale moim zdaniem połączenie mały żółw + rybki = większy żółw :D

Pozdrawiam

Luna_s20:
Zją ci ryby :)
Nie wiem jaki gatunek żółwia opisujesz, ale przyklej głupa w sklepie Zoo, podpytaj sprzedawcę jaka karma itd, nie mów że masz ryby, zobacz co ci zaproponuje. Jak ci pokaże jakieś karmy specjalistyczne - patrz na skład. Jeśli będą w nim elementy ryb, krewetek, krabów, ślimaków, to wiesz już od razu że stworzonko jest dla ryb groźne. Bo jak zapytasz wprost-  to już zależy od sprzedawcy. Jeden jest w porządku, a inny jak Wietnamczyk na targu - wszystko ci pasuje, wszystko jest dla ciebie.
Toras to umaszczenie które opisujesz swojego czasu było najpospolitszym dostępnym w Stargardzie/Szczecinie, nie sposób było kupić czerwonej :) a czarną oglądałam co najwyżej w książkach i u wytrwałych akwarystów :P

pietach:
Myślę, że autor wątku przez 6 lat (wpis z 2006) doszedł już do jakiś wniosków ale tylko jemu ze znanych przyczyn nie pochwalił się tym na forum.

Luna_s20:
pietach tak, ale jak np szukasz przez jakieś google zagadnienia, przeważnie nie widzisz z kiedy jest post, więc w tematach w których i nic się nie dzieje, też czasem warto napisać. Zawsze to szansa na więcej userów i więcej życia na forum.
Dla mnie np prawdziwą plagą jest jak szukam jakiegoś zagadnienia, wyskoczy mi pół strony wyników a okazuje się że wszystkie to pytania zawieszone w przestrzeni for, na które ludzie milczą :/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona