Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Problem ze skalarami! Czyżby nicienie? Jak leczyć?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem ze skalarami! Czyżby nicienie? Jak leczyć?  (Przeczytany 15263 razy)
Marzena
Nowy
*
Wiadomości: 40


« Odpowiedz #15 : Październik 02, 2006, 19:00:19 »

A ja mam pytanko. Właśnie mój najładniejszy skalar zaczoł się dziwnie zachowywać. Pływa bokiem i do góry brzuchem , nie może złapać równowagi, ciężko oddycha. Z innymi rybami jest wszystko dobrze. Wcześniej w ten sam sposób zdechły mi brzanki różowe, też były jakby "przekoszone" ciężko oddychały  i nie mogły złapać równowagi. Parametry w wodzie są dobre. Zastanawiam się czy to inna ryba może tak atakować. Odłowiłam tego skalara ale obawiam się że nie mogę mu pomóc. Prosiłabym o jakieś rady bo nawet nie mam pojęcia czy to choroba czy poprostu skutek walki z inną rybą
Zapisane

mk
slawek72
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #16 : Październik 05, 2006, 18:25:56 »

mi sie wydaje ze masz za malo natlenione akwarium najlepsze lekarstwo na wszelkie choroby z ukladem pokarmowym to SERA BAKTOPUR a na choroby skurneto SERA MOCYPUR choduje paletki i skalery i mam to sprawdzone na100pr
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: