No ja właśnie używam w akwa tylko wode ro, mam małe akwa, więc pozwalam sobie na to a jezeli chodzi o wode z kranu to nie wiem jak się to robi, na SRWiA czytam dużą wątków o naożeniu i oni podają te wszystkie makro i mikro obserwując kondycje roslin, coś wspaniałego, chciałbym tak kiedyś się nauczyc i samemu tworzyć nawozy , jest to moim marzeniem

, ja chyba spróbuje tak robic, ze zrobie sam nawóz PMDD i potem poprostu bede patrzył co jak reaguje, jak nie bede zadowolony to tak jak piszą na SRWiA ze podwajają dawke jednego pierwiastka czekają dwa tygodnie jak to nie to , to robią to z następnym a oczywiscie ten pierwszy wraca do normy i tak dalej
