Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Małe Malawi  (Przeczytany 2462 razy)
Nifrenithil
Małe Malawi
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 12



« : Lipiec 23, 2006, 21:49:28 »

Na obrazku poniżej widać moje dojrzewające Malawi dla sześciu saulosi. Będą jeszcze roślinki. Jestem ciekawa jak oceniacie układ kamieni no i ogólne wrażenie. Babcia mi mówi, że fatalnie bo nie ma roślinek... (najlepiej jakby były fiołki i pelarginie Wink ) Hmm... Chciałam też zapytać o stopień przezroczystości wody. Mam co do tego wątpliwości: nie jest mętna, nie unoszą się w niej jakieś pyłki, a ja dalej nie uważam, że jest krystaliczna. Chodzi mi o to, czy patrząc przez boczne szybki nie powinno idealnie widzieć się to co jest za przeciwległą szybką? Ale może się czepiam..
Zapisane

Małe Malawi 

malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #1 : Lipiec 24, 2006, 06:01:05 »

Chyba się nie czepiasz  Wink A ile czasu już dojrzewa ? Może jeszcze za krótko aby uzyskać krystalicznie czystą wodę.
Układ kamieni mi sie podoba, Babcię rozumiem  Wink, ale to nie ten biotop aby było dużo roslin  Grin choc ja do tanganiki dałam sporo anubiasów, niestety juz w dużej części zasypanych przez Księżniczki. Jaka pojemność ma zbiornik ?
Zapisane
Nifrenithil
Małe Malawi
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #2 : Lipiec 24, 2006, 07:51:21 »

Malawi jest malutkie dla sześciu saulosi- 100 l. A to dlatego, że akwarium, pokrywe i szafke juz miałam. Bez sensu było kupować większe a i tak nie mam miejsca w pokoju. Akwarium dojrzewa jakiś tydzień i pojawiają się pierwsze zielone gloniki.
Zapisane

Małe Malawi 

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: