Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ile zyja bojowniki?  (Przeczytany 3419 razy)
ktosiek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 95


« : Lipiec 20, 2006, 17:23:22 »

Szukalem odpowiedzi, ale jest napisane wszystko od karmienia do rozmnazania, ale nie podano dlugosci zycia. Tak wiec zwracam sie do akwarystow,  ile zyly badz juz zyja wasze bojowniki?
Zapisane
Boo
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50

Technologia Żywności AR Poznań


« Odpowiedz #1 : Lipiec 20, 2006, 19:55:22 »

Około 2-3 lat. Kiedyś słyszałem o 5-cio letnim.
Zapisane

Od nowa i z wykopem Cheesy

ktosiek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 95


« Odpowiedz #2 : Lipiec 20, 2006, 22:04:17 »

dzieki Cry  to chyba moj bojownik nie dozyje tyle, jest u mnie prawie rok, a niedawno zrobila mu sie dziwna gula z boku ok. cm za pletwa i wyglada jakby byl oraz slabszy, bardo duzo odpoczywac i nie jest tak ruchliwy jak kiedys. A moze po prostu kupilem juz starego bojownika  Sad
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #3 : Lipiec 21, 2006, 09:06:04 »

Już było : http://akwaium_66.webpark.pl/polski.htm (link znalazla kiedys malzonka - zeby nie bylo ze plagiat robie Wink)
Zapisane

malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #4 : Lipiec 21, 2006, 10:53:02 »

Od razu plagiat, przesadzasz  Grin
Moim zdaniem na tej stronie sa dane bardzo szacunkowe. Wszystko zalezy od warunków w akwarium, obsady, ale i tez genów danego osobnika.
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #5 : Lipiec 21, 2006, 11:51:03 »

Raczej dane statystyczne Wink Myślę że jest to długość życia obserwowana w niewoli, a faktycznie uwarunkowania środowiskowe i genetyczne mają tu swoje do powiedzenia Smiley
Zapisane

matka siedzi z tyłu
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1554



WWW
« Odpowiedz #6 : Lipiec 22, 2006, 16:18:45 »

W jednym sklepie zoologicznym usłyszałam od właścicielki, że te bojowniki, ktore w duzych sklepów są sprzedawane w kubeczkach, są sprowadzane do Polski, kiedy mają już ok. roku. Trzeba więc i to brac pod uwagę.
Zapisane

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: