Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: kosiarka mi wyskoczyła... :-(  (Przeczytany 5376 razy)
Góral
Tomek
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 897


Przyjaciel Wiosny


WWW
« : Luty 22, 2004, 21:29:22 »

moja piękna kosiarynka... miała 7-8 cm. cholera..., ostatnio salvina panoszyła się w baniaku i pewnie ją pogoniła... a mam niestety wycięcie po kaskadzie. niby zabezpieczone, ale zawsze szpara została.
FUCK!!!
Zapisane

gg:1384140
Druid
Nowy
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #1 : Luty 22, 2004, 21:51:35 »

Współczuję.... Mnie ostatnio krewetki zakupione celem niszczyć glony wyszły na spacer i po kilku dniach opieki nad akwarium sprawowanej przez domowników znalazłem zasuszone zwłoki ze 2 metry od akwarium... :-(( Jak się i czmu wybrała na spacer?Huh
Nie daj im podskakiwać!! Przy okazji dzięki za info. Nabyłem drogą kupna ostatnio 3 ... Będę uważał.
Pozdrawiam
Druid
Zapisane

160l muszlowce Multifasciatusy sztuk 30 i przybywa /240l 12 trofeuski Moori i Dubois,4 bocje wspaniałe / 200 l ogólne-12 neonów,2 kosiary, 10 krewetek,4 bocje wspaniałe,2 gupiki, 3 kiryski, 6 glonojadów+30 młodych,1 ramirezka,4 ampularie/50l.kwarantanna.
jamlasic
Nowy
*
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #2 : Luty 22, 2004, 23:39:44 »

ja tez mialem ostatnio wypadek. mialem 3 kosiarki i robilem porzadek w akwa, wiec na ten czas przenosilem do malego, no i przykrylem szyba zeby nie wyskoczyly i zostawilem 5 cm szpare, z ktorej najpierw 1 ktorej nawet nie zauwarzylem wyskoczyla i wpadla w szpare w klepce i znalazlem jak juz bylo za pozno a 2 wyskoczyla jak juz mialem odslaniac wiec uratowalem ale tamta niestety sama popelnila samobojstwo ;(
Zapisane
Mała
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #3 : Luty 27, 2004, 13:07:17 »

Ja miałam jakiś miesiąc temu wypadek z mieczykiem. Chaciał chyba popełnić samobójstwo, ale nie daliśmy mu. jak weszłam do pokoju to leżał na podłodze i miał czarny kolor. Wrzuciłam go do wody z niewielką nadzieją, (wyglądał jakby był martwy) Za chwile odzyskał kolor i pływał normalnie. Miał tylko taką jakby błonę w okół ciała, ale znikła za pare dni. Miał chłopak wielkie szczęście, nie sądzicie?
Zapisane
harry91
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #4 : Luty 29, 2004, 15:59:06 »

Pewien czas temu moje gurami(10cm) wyskoczyło z akwarium. Przez 6 - 7h leżało se na podłodze.Jak to zobaczyłem szybko wrzuciłem ją z powrotem do akwarium. Żyła przez kilka dni, po czym znów wyskoczyła. Idiota, no nie? :?:
Zapisane
xmen
Zainteresowany
**
Wiadomości: 50


« Odpowiedz #5 : Luty 29, 2004, 17:37:11 »

po 6-7 h jeszcze zyła ?? :shock:  to i tak niezła jest, w takim razie zakryj akwarium i nie bedzie już wyskakiwac Smiley
Zapisane

Malawi - to jest to Cheesy
paulettino
Nowy
*
Wiadomości: 9


WWW
« Odpowiedz #6 : Marzec 01, 2004, 15:09:28 »

W końcu gurami to rybka labiryntowa Wink
Zapisane

Możnaby godzinami patrzeć w ekran z rybami...
zapraszam na GG
pbern
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 146


« Odpowiedz #7 : Marzec 01, 2004, 15:42:03 »

u mnie swiezo co zakupione krewetki amano... tez poszly na spacer... z 60 przezyly 4... bo reszcie sie nie podobalo... dolina :<
Zapisane
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #8 : Marzec 01, 2004, 18:49:55 »

Moze te rybcie myślą że za tą dziwną przeszkodą (jaką jest szyba akwarium) jest wodny świat, szeroki i przepastny, bo napewno one przez tą szybę wiele rzeczy widzą i widzą też przsestrzeń i "ludzi" się poruszających, i chcą sie przenieść do tego większego świata lub poprostu z pułapki a jakiej myślą ze sie znalazły, tak sobie teraz mędrkuję. A krewetki to nie wiem na co miały nadzieję, mogły przecież zawrócić Wink, a może juz sie nei mogły po szybie wdrapać Sad.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: