Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Nierybiaste « "nakrewetek" krewetek karłowatych
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: "nakrewetek" krewetek karłowatych  (Przeczytany 2064 razy)
malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« : Czerwiec 12, 2006, 20:24:57 »

Mam malusie krewetki  Grin Maja ok 1,5 mm. Myslałam, że to glon, farfocel czy inne badziewie na szybie. Wzięłam lupę do reki i jakie zdziwienie, że to krewecie  Grin no ale jaki garunek, to mnie zastrzelcie , ale nie wiem. Wszystkie chodziły z jajeczkami i wszystkie chodzą  Grin Tyle, że ich nie odrózniam, tzn poszczególnych osobników. generalnie moga to byc Red Cherry, Cristal red albo simoni simoni  Grin Ale takie tycie, że szok.
Zapisane
KrystekGdynia
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 243



WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 12, 2006, 20:50:23 »

Niestety ale trzeba poczekać jak podrosną, troszkę się wybarwią to będzie można rozróżnić Smiley
Gratuluje wychowu !!
Zapisane

malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #2 : Czerwiec 12, 2006, 20:55:13 »

W zasadzie to mi wszystko jedno które, ciesze się, że są  Grin
Nie mam tez pojęcia ile ich jest bo upatrzyłam dwie - akurat siedziały na szybie i tylko w tym miejscu jestem w stanie je wypatrzeć. Nigdzie indziej, za małe, za przezroczyste Cheesy Ale wiem, że sa i cholernie się cieszę  Grin
Mogły sie także zmiksować, bo podobno to częste u cristal red i fire red. To nic i tak tylko do domowego cieszenia oczu Cheesy
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: