Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
  Drukuj  
Autor Wątek: Internetowe sklepy zoologiczne  (Przeczytany 134043 razy)
elaj
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #15 : Lipiec 25, 2006, 08:44:04 »

Ja kupuję tylko w Glonojadzie. We Wrocławiu (i innych miastach) odbiór osobisty, bez żadnych kosztów. Szybko, miło, profesjonalnie.
Zapisane
milus130
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #16 : Sierpień 11, 2006, 11:38:33 »

Kupowałem w  AKWAZOO, zero profesjonalizmu towar mial byc za trzy dni byl za dwa tygodnie, sprzedaja bubel podajac ze to produkt orginalny za cena tego produktu zawyzona a na koniec rachunek taki ze oczy wychodzą
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2006, 16:43:28 wysłane przez Sebastian » Zapisane
malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #17 : Sierpień 12, 2006, 06:26:30 »

Jeśli mogę coś zaproponować. Jeśli mieszamy jakiś sklep z błotem to podawajmy konkrety, np zamawialiśmy towar X a otrzymaliśmy Y, podana cena na stronie wynosiła X a na rachunku jest Y. To tak dla dobra ogółu: i sklepu i klientów  Wink
Zapisane
Pawelek1
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


« Odpowiedz #18 : Październik 03, 2006, 22:35:57 »

Jesli moge cos odradzic, odradzam sklep internetowy ZOO-SKLEP.PL
http://www.zoo-sklep.pl/ . Co przemawia na ich niekorzysc? Po pierwsze minimalny kontakt z kupującym, praktycznie zero odzewu z ich strony (po dokonaniu zakupow), po drugie niewiarygodnie dlugi czas oczekiwania na realizacje zamowienie (NIE NA WYSYLKE TYLKO NA REALIZACJE, czyli zapakowanie tak szczerze mowiac i przyklejenie znaczka), okolo 10 dni od daty zaksiegowania pieniedzy na ich koncie. Po trzecie dluuuugi czas oczekiwania na paczke... Tez cos kolo kilku dni. Moze ktos ma inne doswiadczenia, ale ja nie polecam, przez to, ze nie dostalem paczki zmarzly mi roslinki bo nie dostaly grzalki ;(... Szczerze odradzam.
Zapisane
przemek75
Nowy
*
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #19 : Listopad 05, 2006, 22:38:32 »

Kupowałem oświetlenie w aqwa-light a nawozy w rybarium.pl szybo i bezproblemowo, polecam.
Czy ktoś kupował w colisa.pl
Zapisane
Andrij
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1223



WWW
« Odpowiedz #20 : Listopad 17, 2006, 23:33:15 »

Ja kupowałem colisa jes t spoko tanio i profesjonalnie  Wink Wink Wink
Zapisane

GG: 2202940
Strona klubu w którym gram: www.blekitnipiersciecj.futbolowo.pl

tom.pol
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #21 : Grudzień 02, 2006, 15:22:43 »

Witam wszystkich !!!
Chciałem przestrzec forumowiczów przed sklepem internetowym Um-Um !!!
Otóż właściciele tego właśnie sklepu nietraktują poważnie swoich klientów !!!
Pracują niby to 5 dni w tygodniu - bo w sobotę niepracują  :twisted: od 10 do 16 !!!
6 godzin dziennie - a jak dzwoniłem do nich we wtorek to od 13:30 do 14:10 nikt nawet niekwapił sie aby odebrać telefon !!!
Lecą z klientami w kulki tak że musiałem to napisać - zamówiłem sobie zakupy 27 pażdżiernika i do tej pory jeszcze ich nieotrzymałem !!!!
Po trzech tygodniach od złożenia zamówienia udało mi się złapać panią która tam się zajmuje czymśtam i pytam jej co się dzieje z moim zamówieniem - a ona mi na to - że ...
" ... kilku produktów z mojego zamówienia niema w żadnej hurtowni ... "  :lol:  MASAKRA
poprosiłem więc o zwrot pieniążków to za dwa dni przestawili mój status zamówienia na "ZREALIZOWANO" - i dalej nic ....... ( pieniążków niezwrócili )
Postanowiłem napisać o tym na ich stronach - więc w recenzjach do przedmiotów które zamawiałem wpisałem tego typu opisy " ...... Nieprofesjonalny sklep , brak kontaktu , towary które zamówiłem 35 dni temu do tej pory do mnie niedotarły ......" - więc właściciele sklepu odwdzięczyli mi się tym iż skasowali moje konto w sklepie i moje recenzje do produktów ....... 
czyżby chcieli dalej nabierać ludzi na swój profesjonalizm HuhHuhHuh
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #22 : Grudzień 02, 2006, 19:15:15 »

to że sklepy internetowe kopiują katalogi firm i wrzucają wszystko do swojej oferty to niestety powszechne postępowanie. czasem przeglądając oferty sklepów można się nawet natknąć na produkty które już wyszły z produkcji Wink
Jednak należy mieć świadomość na jakiej zasadzie sklepy internetowe działają. Większość z nich nie ma własnych magazynów a jedynie zarejestrowaną działalność gospodarczą. Dopiero gdy klient złoży zamówienie wtedy zaopatrują się w "już sprzedany" towar. No i wtedy wychodzi to że część produktów jest bardzo ciężko dostępna w hurtowniach (wiem bo przez dłuższy okres czasu pracowałem w sklepie zoologicznym), a część wręcz niedostępna.
Zapisane

Barol
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #23 : Styczeń 04, 2007, 11:15:19 »

Witam,

Ja kupuje w www.tropik.pl

Sa naprawde SUPER.
Cenny przystepne i naprawde dobry i szybki servis.

Pozdrawiam
Zapisane

240L, filtr Tetra Tec EX 700, oświetlenie 2x39W
obsada:
6 Paletek
10 Neonow Inesa
6 Kiryski Pstre
10 Krewetek (rozne gatunki)
pH  6,7
gH  8`n
kH  5`n


Krewetkarium:
54L z krewetkami Fire Red
8 doroslych
ponad 100 mlodych Smiley
malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #24 : Styczeń 04, 2007, 12:24:03 »

Ostatnio kupowałam świetlówki w aqwa-light. Same zalety: niedrogo, szybciutko, bez jakiegokolwiek problemu.
Zapisane
debiutant
Nowy
*
Wiadomości: 12


« Odpowiedz #25 : Styczeń 04, 2007, 12:50:58 »

A co myślicie o sklepie internetowym Zebra?
Zapisane
Agas
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 30


« Odpowiedz #26 : Luty 22, 2007, 17:30:25 »

Jesli moge cos odradzic, odradzam sklep internetowy ZOO-SKLEP.PL
http://www.zoo-sklep.pl/ . Co przemawia na ich niekorzysc? Po pierwsze minimalny kontakt z kupującym, praktycznie zero odzewu z ich strony (po dokonaniu zakupow), po drugie niewiarygodnie dlugi czas oczekiwania na realizacje zamowienie (NIE NA WYSYLKE TYLKO NA REALIZACJE, czyli zapakowanie tak szczerze mowiac i przyklejenie znaczka), okolo 10 dni od daty zaksiegowania pieniedzy na ich koncie. Po trzecie dluuuugi czas oczekiwania na paczke... Tez cos kolo kilku dni. Moze ktos ma inne doswiadczenia, ale ja nie polecam, przez to, ze nie dostalem paczki zmarzly mi roslinki bo nie dostaly grzalki ;(... Szczerze odradzam.

Mam dokładnie to samo.Zamówiłam 9 lutego,12 lutego wysłałam kase....i nic....Zero odpowiedzi na maile i telefony.Ciekawe czy paczke dostane...kiedyś...czy dałam komuś kilka zł w prezencie.Bardzo dużo kupuje w sklepach internetowych i jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim olewactwem.
Pawelek1 może pamiętasz ile w sumie czekałeś na przesyłke?
Zapisane
didi
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 143


« Odpowiedz #27 : Marzec 02, 2007, 19:40:26 »

hmmm... ja do tej pory kupowałam w akwazoo i nie narzekałam, ale przyznam się, że zamawiałam jedynie akcesoria i pokarmy dla kanarków, wszystko docierało szybko i świeże, więc mam nadzieję, że jednak z działu akwarystyka też wszystko będzie ok, bo czekam na odmulacz właśnie i pokarm dla glonojada w tabletkach ... trochę się zasmuciłam tą krytyką akwazoo  Sad
Zapisane
Agas
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 30


« Odpowiedz #28 : Marzec 05, 2007, 19:30:27 »

Jaka mnie dziś niespodziewajka spotkała.Dostałam paczke....po prawie miesiącu oczekiwania.Chyba powinnam się cieszyć że jednak ją dostałam.Nigdy więcej tego sklepu!!Sama prowadze sklep internetowy i nie wyobrażam sobie tak olać klienta.Didi napisz ile ty czekałaś na zamówienie.
Zapisane
didi
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 143


« Odpowiedz #29 : Marzec 05, 2007, 23:15:30 »

Jeszcze czekam, ale dopiero dziś wysłałam im przelew, więc dopiero zaczną od jutra pewnie działać ... ale zaczynam odliczanie... Wcześniej czekałam maksymalnie tydzień, więc nie tak źle  Wink
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do: