Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 8 9 [10]
  Drukuj  
Autor Wątek: Internetowe sklepy zoologiczne  (Przeczytany 134039 razy)
Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #135 : Marzec 18, 2013, 09:12:26 »

Dla odświeżenia wątku:

Zdecydowanie polecam "rybarium" - kontakt nawet w święta, super sprzedawcy, polepszają humor z rana Cheesy , w 15 minut kupiłem pokrywę, akwarium i zapewne wrócę po żwir i filtr.

Zdecydowanie nie polecam "akwamaniak" - nie odpowiadają na maile, rozmowa telefoniczna z łaski, niemiła obsługa.  Wściekły

 Good !
akwamaniak odpowiada na GG bardzo ładnie Wink
A ma ktoś doświadczenie z akwarium-net.pl? Chcę tam kupić nurzańce olbrzymie i się troche zastanawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2013, 09:20:44 wysłane przez Burza » Zapisane

Kadafix
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 269


« Odpowiedz #136 : Marzec 29, 2013, 21:32:00 »

Witam. Czy ktoś kupował w akwarystycznym24.pl i mógł by mi objaśnić jak to wygląda z akwamonetami? Ile akwamonet potrzeba na ile zł, jak to się zaś wydaje itd. Szukałem w google ale znaleźć nie mogę ;/ Z góry dzięki za pomoc Smiley
Zapisane

Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, weź akwarium, popatrz w nie.
Lobuzio
Amator Amator
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79



« Odpowiedz #137 : Kwiecień 17, 2014, 22:06:07 »

Kadafix - proszę, tutaj masz wyjasnione  z tymi monetami : http://www.akwarystyczny24.pl/akwamonety174-s-4.html

Ze sprzedawców których mogę polecić to http://allegro.pl/sklep/11247948_aqua-ster , ostatnio kupiłem żelazo w przyzwoitej cenie a i ze sprzedawcą miło wartościowo się korespondowało
Zapisane
glonek50
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #138 : Kwiecień 18, 2014, 15:05:51 »

Witam,

Ja również polecam ten sklep: allegro.pl/sklep/11247948_aqua-ster

Jeśli oczywiście, ktoś poszukuje nawozów akwarystycznych  Grin
Zapisane
Kadafix
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 269


« Odpowiedz #139 : Kwiecień 18, 2014, 19:33:27 »

Kadafix - proszę, tutaj masz wyjasnione  z tymi monetami : http://www.akwarystyczny24.pl/akwamonety174-s-4.html



Dzięki, ale już dawno kupiłem tam i poznałem zasadę działania akwamonet Smiley
Zapisane

Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, weź akwarium, popatrz w nie.
Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #140 : Kwiecień 25, 2015, 07:38:53 »

Chciałbym ostrzec przed zakupami w Planta Garden

kupowałem u nich 4 razy (4 przesyłki) i to na spore kwoty (podłoża, akcesoria CO2 i sporo innych rzeczy w tym roślinki) - sumarycznie wyszło prawie 1500zł

w każdej z 4 przesyłek czegoś brakowało lub coś było nie tak - brak zgodności towaru z opisem to standard, na allegro wszelkie opisy dotyczące dyfuzorów to bajki, mierzą cały dyfuzor i podają że spiek tyle ma, a spiek jest zawsze mniejszy niż całe szkło, ale chwyt reklamowy super

w pierwszej paczce kupiłem zestaw roślinek z invitro i fakt złego słowa nie powiem były normalne czyli duży heniek miał pędy max 2 cm listki około 1mm2 , ale ok, w końcu invitro, mało kur**cy nie dostałem jak to sadziłem ale ok, w końcu invitro,

i wszystko by było fajnie gdyby nie to że w zestawie zgadzało się 80% gatunków, a dwóch po prostu nie było, jak dostałem te dwa gatunki to nie wiedziałem co to jest, tak beznadziejny stan że nie wiedziałem czy to od razu nie wyrzucić, jednak ponieważ zakładałem zbiornik testowy wsadziłem je na próbę i o dziwo przyjęły się,

ale nie wyobrażam sobie jeśli ktoś kupowałby do dużego pięknego zbiornika i czekał aż mu coś z takich śmieci wyrośnie - aprpopos śmieci to wiadrami wyrzucałem roślinki na śmietnik w kondycji 1000 razy lepszej za czasów mojego dużego akwa z paletkami, no ale cóż.

dodam uczciwie że niedociągnięcie we wcześniejszych paczkach zostały mniej lub bardziej satysfakcjonująco dla mnie załatwione, na część po prostu machnąłem ręką (rozmiar i rodzaj dyfuzorów kupowanych wcześniej, bo myślałem że to przypadek) i puściłem w niepamięć przebieg transakcji

Miarka z plantagarden przebrała się przy zakupie 4 obecnej przesyłki, kupiłem pierdoły wężyk 15m 3 zaworki przeciw-zwrotne no i 2 dyfuzory paragon na 85,61zł, z resztą wszystkie paragony z plantagarden mam, ale tu nie chodzi o ceny i paragony tylko o to że zapłaciłem za 2szt dyfuzora takiego: (printscreen ekranu)
 



jest wyraźnie napisane w opisie spiek 20mm!!!

no to popatrzcie jak to wygląda faktycznie


dla tych co nie kumają tego metalowego urządzenia - wynik pomiaru 15-16mm

ale i to jeszcze ok - no bo po co się pieklić o 4-5mm spieku? A PO CO PISAĆ W OPISIE AUKCJI KŁAMSTWA!? nie można napisać prawdy - według mnie to jest naciąganie klienta i to nie jest przypadek to reguła, trzykrotnie prze ze mnie sprawdzona

ponieważ jestem umysłem ścisłym i uważam że matematyka to królowa nauk wykonamy proste obliczenie pola powierzchni

Pole spieku o średnicy fi 20mm = 100 * 3,14 = 314mm kwadratowych

Pole spieku o średnicy fi 16mm = 64 * 3,14 = 201mm kwadratowych

Liczymy ile to procentowo 201/314 * 100% = 64%

Wnioski: spiek 16mm ma o 36% mniejszą powierzchnie roboczą - PROSTE? nie?

no to obrazowo spiek 20mm to około 3cm kwadratowe taka powierzchnia można sobie narysować prostokąt o bokach 1cmx3cm to tyle

spiek 16mm to około 2cm kwadratowe prostokąt 1cmx2cm - widać różnicę?

ale ok, mniej to mniej trudno

natomiast szalę przelało to, że zamiast dwóch takich dyfuzorów otrzymałem jeden i jeszcze sprzedawca sugeruje mi że to ja go chcę naciągać za 19,90zł hehehe

zadałem sobie sporo trudu i straciłem masę czasu ponieważ uważam że trzeba tępić takie praktyki sklepikarskie, a pytanie samo się nasuwa - gdzie zwykłe kupiecka uczciwość???

Ci co mnie znają wiedzą jakie ja mam podejście do klienta, a temu sklepikowi daleko do takiego, niestety ODRADZAM stanowczo zakupy w sklepie Planta Garden wszystkim ceniącym spokój i nie lubiącym bycia naciąganym

na wszystko co tu napisałem posiadam niezbite dowody oraz maile od sprzedawcy

pozdrawiam
Mirmil
Zapisane

KarolK
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3



WWW
« Odpowiedz #141 : Wrzesień 30, 2015, 05:14:03 »

No faktycznie, niezła historia.
Potwierdza się tylko to, że trzeba mega uważać przy zakupach online.

Coraz częściej mam tak, że wracam do sklepów stacjonarnych gdzie jest trochę drożej, ale wolę obejrzeć, wymacać produkt.

Jakoś najniższa cena coraz częściej jest dla mnie odstraszaczem. Nie wynika to z tego, że nagle mam nadmiar gotówki, raczej nie stać mnie na nietrafione zakupy, kupowanie ponowne oraz dochodzenie się ze sprzedawcą.
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10]
  Drukuj  
 
Skocz do: