Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Drukuj  
Autor Wątek: Internetowe sklepy zoologiczne  (Przeczytany 134059 razy)
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #75 : Wrzesień 08, 2008, 18:41:44 »

A chcac zrobic dobre zakupy jednak najlepiej jest wejsc na Allegro - jest ich tam masa, jednak przed zakupem dokladnie czytac opisy i koniecznie komentarze !!! to najlepsza reklama (czasem anty !! i uwazaj na takiego ) dla sklepu czy sprzedajacego.
Sporo juz kupowalam na Allegro i jak narazie nie mialam problemow - wystarczy omijac tych z negatywami.
A i z cenami mozna negocjowac - kupujac jedna rzecz przez Allegro reszte kupujesz prywatnie. Masz pewnosc ze tranzakcja dojdzie do skutku, bo konsekwencje sa duze jesli sprzedawca nie wywiaze sie z umowy.
A polecic moge z naprawde czystym sumieniem ;
www_aquatika_pl ,
 mloody82
TOM66EDYTA
Obi_2006
SzczyptaSwiataPl
nbcorporation

Zapisane

andrzej72
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1210



« Odpowiedz #76 : Wrzesień 08, 2008, 18:58:51 »

Nie pisz posta pod postem i nie reklamuj nachalnie. Zamieściłaś swoją opinię o sklepie i to wystarczy.
Zapisane

Esmi
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 520

Cave hominem


« Odpowiedz #77 : Wrzesień 11, 2008, 18:09:13 »

Witam wszystkich. Postanowiłam podpiąć się pod temat i podzielić moimi wrażeniami z zakupów internetowych.  Otóż serdecznie odradzam kupowanie w tym sklepie www.diskus-zoo.pl Zamówiłam w nim towar 20.08.08. Żadne cuda, tylko karma dla rybek i witaminki. Przelew puściłam 21.08.08., no i czekam. Nie mogąc się doczekać, wysłałam maila, nie dostałam na niego odp., wysłałam dwa następne i też nie zostałam zaszczycona żadną odpowiedzią. Zadzwoniłam i dowiedziałm się, że sprzedażą wysyłkową zajmuje się tylko szef i że będzie następnego dnia. Przesyłka w końcu dotarła 5.09.08, listem zwykłym. Żarcie zapakowane było w kopertę, którą głupia listonoszka wetknęła do skrzynki i myślałam, że będę musiała użyć łomu żeby ją wyciągnąć. W końcu rozerwałam kopertę w skrzynce i po kawałku, z wielkim trudem wywlokłam jej zawartość. Po sprawdzeniu stwierdziłam, że zamiast Sera Goldy Royal jest Sera Goldy Color, jednego pokarmu brak, a 10 zł zwrócone za ten pokarm i przesyłkę, która miała być polecona, tkwi w opakowaniu witaminek. Brakowało tylko karteczki z napisem - bierz i spier... Znając możliwości naszej poczty, to cud, że przesyłka w ogóle dotarła. Ogólnie żenada. Spodziewałam się czegoś lepszego po sklepie, który reklamuje się jako największy w Wa-wie. Obsługa na poziomie nie Wa-wy, ale jakiegoś XIX - to wiecznego kmiotka, który przez całe życie nosa nie wyściubił poza swoje podwórko. Zastanawia mnie tylko po kiego grzyba zakładać sklep internetowy skoro nie ma się ochoty go obsługiwać? Huh
Zapisane

Jesteśmy zarozumiałymi ignorantami zapatrzonymi w swoje "człowieczeństwo", które zamiast otworzyć nam szerzej oczy na otaczający nas świat, przysłoniło je mgłą pychy.
kateross
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #78 : Październik 31, 2008, 16:24:46 »

sprawdz www.nemo-aquaria.pl Cool
Zapisane
maskotus
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 239


WWW
« Odpowiedz #79 : Listopad 16, 2008, 18:27:35 »

Kupował ktoś z Was w sklepie http://sklepmalawi.eu  Huh Wygląda fajnie i zakupił bym wszystko co jest mi potrzebne do "uruchomienia" akwa od zera, ale koszty przesyłki wyniosą 80 zł. Da się z nimi targować?

Pozdrawiam
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #80 : Listopad 16, 2008, 18:40:13 »

A moze rzuc okiem na Allegro, tam tez oni sprzedaja - a ceny bywaja duzo nizsze
jest duza konkurencja  Good ! i o negocjacje cenowa duzo latwiej
Zapisane

djdzej1000
Bywalec
****
Wiadomości: 414


« Odpowiedz #81 : Listopad 16, 2008, 19:28:01 »

ile kosztuje przesyłka gdy bym kupił 2 roślinki żabienice amazońską i sitowie drobne ze sklepu kasandra? Z Ełku do Gubina tak oriętacyjnie Smiley
Zapisane
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #82 : Listopad 16, 2008, 19:34:46 »

przy kazdej tranzakcji masz podana cene przesylki, jesli kupujesz wiecej u tego samego sprzedawcy to jesli waga przesylki sie nie zmieni znacznie to za przesylke placisz jak podano ( czyli tylko za 1 ), ale jesli waga przesylki zmieni sie znacznie musisz rozmawiac ze sprzedajacym i poda Ci cene przesylki
 przesylka kurierska - jej cena z zasady sie nie zmienia
Zapisane

djdzej1000
Bywalec
****
Wiadomości: 414


« Odpowiedz #83 : Listopad 16, 2008, 19:41:46 »

gina2006 Ty robisz zakupy u Kasandry. Właśnie tam chciałbym kupić tak na oko ile by wyszło za 2 roślinki właśnie u nich się zarejestrowałem na stronie Wink
Zapisane
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #84 : Listopad 16, 2008, 19:46:50 »

owszem kupuje u nich i to sporo ale przez Allegro
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #85 : Listopad 16, 2008, 20:10:35 »

gina2006 Ty robisz zakupy u Kasandry. Właśnie tam chciałbym kupić tak na oko ile by wyszło za 2 roślinki właśnie u nich się zarejestrowałem na stronie Wink
Minimalny koszt ma wynosic 15zl za zakupiony towar. Te dwie roslinki kosztuja minimum tyle?
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #86 : Listopad 16, 2008, 20:40:17 »

u Kasandry przesylka priorytetowa 12 zl, kurier 18 zl
Zapisane

zyntek
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


« Odpowiedz #87 : Listopad 16, 2008, 21:03:25 »

Witam.
Zakładając obecna akwarium zakupy roślin i świetlówek kupiłem w sklepie
www.belio.pl

Mają tanie rośliny: kupując 4 koszyczki "zalesiłem" całe akwarium.

Nie trzeba się rejestrować a i tam otrzymuje się powiadomienia o zamówieniu.

Mają też inne rzeczy dla kotów, psów i inne..

Miejscowość : Wrocław.

Pozdrawiam
Zapisane

55l
Molinezja czarna x2
Neon Innesa x7
Danio x5
Platka x1
Red Chery x ok 12
Otosek x3
Roślinki różne i mech
-------------------------------------------
Alejasięnieznam.
djdzej1000
Bywalec
****
Wiadomości: 414


« Odpowiedz #88 : Listopad 16, 2008, 21:27:47 »

u Kasandry przesylka priorytetowa 12 zl, kurier 18 zl

Dzwoniłem i się zgadza Grin
Zapisane
maskotus
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 239


WWW
« Odpowiedz #89 : Listopad 16, 2008, 21:34:17 »

djdzej1000 jaką formę przesyłki wybrałeś? Ja żeby nie ryzykować zapłaciłem za kuriera, wziąłem 9 roślinek. Ciekawe kiedy dotrą:)
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do: