Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Drukuj  
Autor Wątek: Internetowe sklepy zoologiczne  (Przeczytany 134055 razy)
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #60 : Kwiecień 01, 2008, 07:31:47 »

Kupował ktoś w sklepie halogen.pl Huh
Tak. Bardzo tanie steteczniki, oprawki, uchwyty itp akcesoria. Niestety słaby wybór świetlówek. Ogólnie - polecam
Zapisane

mario27-28
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1315



« Odpowiedz #61 : Kwiecień 01, 2008, 07:45:42 »

Cytuj
Mam zamiar kupic tam prawie wszystko do akwa 300 L (oprócz rybek, roslin, szafki i oswietlenia).Wyjdzie ponad 1500 zl.
Miałem zamiar Jechac osobiscie do Łodzi (koszt dojazdu ok.120 - 150 zl), gdyż koszt przesyłki samego akwa 300 L to 120 zl.
Ale może nie ma sensu jechac skoro są takie zniżki Wink
Kupował ktoś w sklepie halogen.pl Huh
 

Moim zdaniem niewarto jechać taki kawał drogi.Zamów wszystko netem i zakilka dni masz wszystko u siebie w domu.Ja kupowałem wszystko(no prawie) u nich i wszystko spoko dojechało.Wiesz jak oni ci dowożą to są za szkło odpowiedzialni i ubezpieczeni,a jak kupisz ty to przewozisz może być bum w czasie jazdy(czego nieżyczę nikomu) i jesteś z 400zł w plecy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2008, 07:58:55 wysłane przez Seboos » Zapisane

Los_1988
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 168


Moje GG: 6928749


WWW
« Odpowiedz #62 : Kwiecień 01, 2008, 22:01:24 »

Kupował ktoś w sklepie halogen.pl Huh
Tak. Bardzo tanie steteczniki, oprawki, uchwyty itp akcesoria. Niestety słaby wybór świetlówek. Ogólnie - polecam
A jak tam jest z przesyłka ??. Chyba najwięcej pozytywnych ma aqva-light. Czy podobnie jest z halogen.pl
Myśle tam kupic całą(no prawie) elektryke. Swietlówki pewnie na aqva-light.


Cytuj
Mam zamiar kupic tam prawie wszystko do akwa 300 L (oprócz rybek, roslin, szafki i oswietlenia).Wyjdzie ponad 1500 zl.
Miałem zamiar Jechac osobiscie do Łodzi (koszt dojazdu ok.120 - 150 zl), gdyż koszt przesyłki samego akwa 300 L to 120 zl.
Ale może nie ma sensu jechac skoro są takie zniżki Wink
Kupował ktoś w sklepie halogen.pl Huh
 

Moim zdaniem niewarto jechać taki kawał drogi.Zamów wszystko netem i zakilka dni masz wszystko u siebie w domu.Ja kupowałem wszystko(no prawie) u nich i wszystko spoko dojechało.Wiesz jak oni ci dowożą to są za szkło odpowiedzialni i ubezpieczeni,a jak kupisz ty to przewozisz może być bum w czasie jazdy(czego nieżyczę nikomu) i jesteś z 400zł w plecy.

Przekonałeś mnie Smiley
Zapisane

I Love Xiphophorus helleri  Smiley
Plany sie zmieniają Wink
leszczyn
Nowy
*
Wiadomości: 48


« Odpowiedz #63 : Kwiecień 10, 2008, 06:10:02 »

Hej
Ja robiłem zakupy w http://www.holender.org/ i jestem bardzo zadowolony skorzystałem z przesyłki za pobraniem firmy kurierskiej DPD (co prawda 25zł) i przesyłka dotarła do mnie na następny dzień. No i w porównaniu ze sklepem zoologicznym u mnie w mieście (zielona góra) ceny roślin są bardzo niskie. (u mnie Cabomba 6zł u nich 1,39zł) Więc opłacało się bardzo jakość roślin tez bardzo dobra i do sposobu zapakowania też nie zastrzeżeń.
POLECAM ten sklepik
Zapisane
GregSS
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71



WWW
« Odpowiedz #64 : Kwiecień 10, 2008, 10:19:35 »

Witajcie,
ostatnio dokonałem sporych zakupów w następujących sklepach:
www.rybarium.pl
www.zoolight.pl/
www.roslinyakwariowe.pl
www.aqva-light.pl
i nie będę dużo się rozpisywał, wszystkie są jak dla mnie rewelacyjne. Towar dostałem w ciągu 2 dni. Wszystko bardzo starannie zapakowane i zgodne z opisem. Do tego świetny kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam Wam wyżej wymienione Smiley  .
Zapisane

karol13
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 198



WWW
« Odpowiedz #65 : Kwiecień 11, 2008, 18:31:02 »

Ja polecam sklep www.sklepmalawi.pl Szybka wysyłka, towar starannie zapakowany. Ceny jak na moje oko to przystępne. Dostałem nawet gratisa(!!!) Kupiłem za prawie 600 zł i dostałem testy do wody (NO3) zamiast sery (ok. 25 zł) JBL'a (prawie 40zł) oraz kamień napowietrzający Wink Jedyna wada to to, że czasami jest tak, że nie można wejść, gdyż zawieszona jest administracja czy coś takiego (dokładnie nie pamiętam) ale przeważnie za jakiś czas już jest dobrze i można normalnie korzystać ze sklepu Cheesy:D:D:D
Serdecznie polecam.
Zapisane

Nie polemizuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem. Grin Grin Grin Grin Grin
TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #66 : Maj 29, 2008, 09:31:01 »

Co do www.skelpmalawi.pl katastrofa zamówienie złożyłem 13.05.08 a do dziś dnia nie ma potwierdzenia zamówienia a jest 29.05.08
więc jak komu się uda .
Zresztą to już nie pierwsze potknięcie .
Zapisane
BAdam
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 88


« Odpowiedz #67 : Maj 29, 2008, 10:35:17 »

Zagladam do tego sklepu ( w realu a nie w VR ) od czasu do czasu jesli musze kupic cos drozszego, np. filtr kubelkowy, bo ceny maja rewelacyjne, a w moim przypadku odpada koszt przesylki. Sam sklep dosc duzy i niezle zaopatrzony glownie w artykoly techniczne.
Jak dla mnie tylko jeden problem - nie mozna placic karta kredytowa
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2008, 10:43:49 wysłane przez BAdam » Zapisane

gg 3483835
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #68 : Maj 29, 2008, 10:38:10 »

Ceny faktycznie niezle ... ale najpewniejszym sposobem jest sobie zamównienie tego czy owego i podjechanie do nich do sklepu Smiley
Zapisane

TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #69 : Maj 31, 2008, 11:36:09 »

Wczoraj przyszło potwierdzenie 31.05 a złożyłem jak 13.05 14 dni realizacji teraz pewnie księgowanie wpłaty i wysyłka więc pewno zamknie się w 21 dniach .
Nie po to jest sklep internetowy aby z niego nie korzystać rozumiem wygoda i luxus kosztuje ale bez przesady.
Ja osobiście nie kupuje nic w żadnym sklepie gdzie nie obsługują kart to ich strata a nie moja .
Powinni pomyśleć że niektórzy maja prograrmy bankowe płacisz zarabiasz no i sama wygoda dla klienta ale to juz zupełna inna melodia.
Jak to mówią masz prawo wyboru więc z niego korzystaj .
Zapisane
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #70 : Lipiec 23, 2008, 22:10:55 »

Witam Wink
Jaka macie opinie na temat sklepu KASANDRA z Ełku?
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Aniape
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1138


gg 13198444


« Odpowiedz #71 : Lipiec 23, 2008, 22:19:07 »

Ja dwa razy kupowałam od niej rośliny. Za pierwszym razem było wszystko ok, fajne, zdrowe sadzonki. Za drugim było 3/4 do wyrzucenia. Więc trudno mi obiektywnie ocenić.
Na allegro jest też użytkownik Ridian/Ridan coś w ten deseń. Od niego kupowałam też dwa razy i oba były udane Grin Jego mogę szczerze polecić.
Zapisane

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem" - Leonardo da Vinci.
andrzej72
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1210



« Odpowiedz #72 : Wrzesień 04, 2008, 08:56:59 »

Co prawda nie jest to sklep zoologiczny ale:
chciałbym przestrzec wszystkich Was przed dokonywaniem zakupów w księgarni internetowej Rio (www.rio.com.pl).
Zamówiłem książki. Dostałem potwierdzenie, potem maila, że moje zamówienie jest ok i żebym przelał pieniądze. Pieniądze poszły a książek jak nie było tak nie ma. I tak już 3 tygodnie czekam. Jakiekolwiek próby kontaktu z księgarnią kończą się na niczym - telefon (komórkowy bo stacjonarnego nie podali) wyłączony, na maile nikt nie odpowiada. Mało tego - zacząłem szukać opinii na temat tej księgarni (szkoda, że dopiero po szkodzie) i niestety potwierdziły się moje obawy... Najprawdopodobniej o książkach / zwrocie pieniędzy mogę zapomnieć. A sprawę mam zamiar zgłosić odpowiednim organom (przestępstwo z art 286.1 kk - oszustwo).
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #73 : Wrzesień 08, 2008, 18:13:46 »



W przyszłości zoo-sklep.pl będzieposiadał również znaczniki terminu dostaw aby klient od razu wiedział w ciągu ilu dni otrzyma zamówione towary.
Mam nadzieję, że szczere przeprosiny za opóźnienie wysyłek zostaną przyjęte przez niezadowolonych forumowiczów.


To sie nazywa profesjonalizm !!!!!  Tylko pochwalic Smiley Smiley Smiley
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #74 : Wrzesień 08, 2008, 18:17:04 »

OStatnio chyba powstał taki sklep jak www.aquatika.pl jest to akwarytyczny sklep na podkarpaciu.Kupował tam ktoś?
Owszem , robilam spore zakupy i jestem bardzo zadowolona - wspanialy kontakt - na kazde pytanie wyczerpujaca odpowiedz UCZCIWA ! , przesylka w miare szybko, ceny umiarkowane (nawet male bonusiki) i mozna negocjowac przy wiekszych zakupach
Zapisane

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do: