Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Drukuj  
Autor Wątek: Internetowe sklepy zoologiczne  (Przeczytany 134058 razy)
Torro
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 351


« Odpowiedz #45 : Wrzesień 14, 2007, 14:44:37 »

dzięki też znalazłem Wink
swoją drogą ciekawe jak jestem zalogowany nic nie znalazłem dopiero po wylogowaniu  Angry

pozdr.Torro
Zapisane
anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #46 : Wrzesień 19, 2007, 16:50:59 »

Czy ktoś z Was korzystał z usług sklepu internetowego ZWIERZOLAND (adres: http://www.ph-enter.pl/zwierzoland/ )
Zapisane

TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #47 : Wrzesień 24, 2007, 13:48:16 »

ja korzystalem i bylo ok
Zapisane
papio
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 250


Heh...


« Odpowiedz #48 : Listopad 02, 2007, 18:09:29 »

OStatnio chyba powstał taki sklep jak www.aquatika.pl jest to akwarytyczny sklep na podkarpaciu.Kupował tam ktoś?
Zapisane

LUq
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #49 : Listopad 03, 2007, 09:53:55 »

Osobiscie kupuje zawsze w www.rybarium.pl nigdy nie bylo zadnych problemow naprawde rzeczowy sklep ... mozna tez przy wiekszym zamowieniu ponegocjowac bez problemu cene i koszta wysylki ... przykladowo zakupilem u nich akwa 300 l i troche sprzetu za wysylke nie zaplacilem ani grosza i jeszcze dostalem troche % znizki ... Dodatkowo zawsze ktos jest na gadu czy skype i doradza klientom w potrzebie naprawde polecam
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #50 : Listopad 12, 2007, 23:16:31 »

Serdecznie odradzam sklep zoologiczny Glonojad.
Niestety muszę się zgodzić. Dałem się skusić bo sklep dość długo reklamował się na stronie Wodnego Świata (a może i nadal się reklamuje?) no i niestety porażka. Po tygodniu od dokonania zapłaty dostałem maila (oczywiście dopiero po mojej interwencji bo jakby inaczej) że towaru nie ma w hurtowni i może pojawi się za tydzień o czym zostanę natychmiast powiadomiony. Oczywiście żadnego maila nie dostałem. Po kolejnych 8 dniach dostałem niespodziewanie maila że paczka została wysłana i dotrze do mnie w ciągu 3-5dni (to dziwne bo priorytet za który zapłaciłem wg Poczty PL idzie do 3dni). Dziś mija 10 dzień, a paczki jak nie było tak nie ma. W sumie od dokonania zakupu do dziś czekam już 21 dni. W tym czasie kupiłbym ten produkt 100000 raz w tradycyjnym sklepie. I pomyśleć że po prostu nie chciało mi się z domu wychodzić  Wściekły No cóż........lenistwo jest jednym z grzechów głównych.
Zapisane

Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #51 : Listopad 22, 2007, 15:51:12 »

Dobry godny polecenia sklep to www.sklep.blumark.pl Niektóre ceny niższe niż na allegro a ze sprzedawcą zawsze można się dogadać np. w zestawie jest taki filtr my chcemy inny piszemy do właściciela mówimy co i jak a on nam zmienia.
Zapisane

AdamT
Nowy
*
Wiadomości: 12


« Odpowiedz #52 : Listopad 23, 2007, 19:32:10 »

Osobiscie kupuje zawsze w www.rybarium.pl nigdy nie bylo zadnych problemow naprawde rzeczowy sklep ... Dodatkowo zawsze ktos jest na gadu czy skype i doradza klientom w potrzebie naprawde polecam
Ja również dokonałem wiekszego zakupu w Rybarium i choć jeszcze przesyłki nie otrzymałem (ma być we wtorek) to jestem pod wrażeniem szybkości reakcji jeżeli chodzi o odpowiedzi na pytania przez e-mail. Nawet w czasie długiego weekendu 1-3 listopada na kilka moich pytań otrzymywałem odpowiedzi prawie natychmiast. Na zamówienie czekam już trzeci tydzień, ale byłem jeszcze przed zakupem poinformowany, że na dany towar oczekuje się min. 14 dni roboczych.
Jak dostanę towar, to jeszcze napiszę co i jak działa "w konkretach" Cheesy

Mam też pytanie odnośnie sklepu http://holender.vdn.pl/
Czy ktoś z niego korzystał i jak w praktyce to działa? Chodzi mi o zakup ROŚLIN. Czy przychodzą w odpowiedniej formie i nadają się do czegoś  Smiley

Adam
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2007, 22:03:54 wysłane przez AdamT » Zapisane
Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #53 : Listopad 24, 2007, 14:41:06 »

Mam też pytanie odnośnie sklepu http://holender.vdn.pl/
Czy ktoś z niego korzystał i jak w praktyce to działa? Chodzi mi o zakup ROŚLIN. Czy przychodzą w odpowiedniej formie i nadają się do czegoś  Smiley
Adam

Myślę ,że większość forumowiczów kupuje na tej stronie roślinki i jest bardzo zadowolona ceny nieskie towar ok.Ja osobiście jeszcze nie kupowałem ,ale mam zamiar. papa
Zapisane

tedy87
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396



« Odpowiedz #54 : Luty 01, 2008, 22:12:20 »

a ja polecam www.holenderskie.nazwa.pl
super obsługa i kontakt (kiedyś nawet dzowniłem o 21 w sobotę i dostałem wyczerpującą odpowiedź)
 towar tani a rośliny po prostu cudo
Zapisane

NI MA MNIE JUŻ TU: (((

Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #55 : Luty 02, 2008, 10:01:20 »

@Tedy ta strona www.holenderskie.nazwa.pl to jest to samo co www.holender.vdn tyle ,że nie dawno zmienili serwer czy coś takiego także jak wpiszesz www.holender.org też będzie Wink
Pozdrawiam  papa
Zapisane

adinml
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158



WWW
« Odpowiedz #56 : Luty 07, 2008, 22:59:34 »

Polecam sklep www.rybarium.pl
W poniedziałek kupiłem filtr, przelałem pieniądze na konto i we wtorek po południu kurier UPS był już z filtrem u mnie. Rewelacja. Odpowiadają szybko na maile, dobrze doradzają.
Drugi sklep to www.ZooLight.pl Kupowałem tam świetlówki. Również szybka wysyłka i towar dobrze zabezpieczony.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 23:01:19 wysłane przez adinml » Zapisane

112l ; 45l - krewetkarium
GG: 2661217
Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #57 : Luty 08, 2008, 08:25:50 »

Sklep z tanim oświetleniem to również www.libra-zoolamp.com.pl niektóre ceny niższe niż na ZooLight.pl .Co do holender.org to ja również jestem zadowolony super kontakt a roślinki doszły w świetnej formie polecam z czystym sumieniem Wink .Ja w sklepie Rybarium nie zamawiałem nic przez neta bo mają siedzibę obok mojego miasta Wink
Pozdro papa
Zapisane

seba75
Gość
« Odpowiedz #58 : Luty 08, 2008, 09:13:47 »

z ta librą faktycznie jeszcze taniej, a ja wlasnie przymierzam sie do zakupu oswietlenia  Smiley dzieki Blazenek  Good !

zmiana w poscie  Wink po obliczeniu jakies 35 zł do przodu  Good !
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2008, 10:13:17 wysłane przez seba75 » Zapisane
Los_1988
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 168


Moje GG: 6928749


WWW
« Odpowiedz #59 : Marzec 31, 2008, 15:43:05 »

Osobiscie kupuje zawsze w www.rybarium.pl nigdy nie bylo zadnych problemow naprawde rzeczowy sklep ... mozna tez przy wiekszym zamowieniu ponegocjowac bez problemu cene i koszta wysylki ... przykladowo zakupilem u nich akwa 300 l i troche sprzetu za wysylke nie zaplacilem ani grosza i jeszcze dostalem troche % znizki ... Dodatkowo zawsze ktos jest na gadu czy skype i doradza klientom w potrzebie naprawde polecam

Mam zamiar kupic tam prawie wszystko do akwa 300 L (oprócz rybek, roslin, szafki i oswietlenia).Wyjdzie ponad 1500 zl.
Miałem zamiar Jechac osobiscie do Łodzi (koszt dojazdu ok.120 - 150 zl), gdyż koszt przesyłki samego akwa 300 L to 120 zl.
Ale może nie ma sensu jechac skoro są takie zniżki Wink
Kupował ktoś w sklepie halogen.pl Huh
 
Zapisane

I Love Xiphophorus helleri  Smiley
Plany sie zmieniają Wink
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do: