Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jaki nawóz do podłoża?  (Przeczytany 3428 razy)
Adin
Nowy
*
Wiadomości: 12



« : Luty 16, 2004, 20:02:55 »

Jaki nawóz do podłoza stosujecie? Jeśli wogóle stosujecie?
Czy może wystarczy wkładać co jakiś czas tabletkę Tetry Crypto?
Zapisane
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #1 : Luty 16, 2004, 21:23:30 »

Ja stosuję właśnie Tetra Crypto ale rozglądam się za czymś w płynie (wstrzykuje sie pod korzeń), bo tą tabletke to troche niewygodnie sie wciska między kamykami no i szkodzi sie nieco korzeniom.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
GP
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 279


« Odpowiedz #2 : Luty 17, 2004, 12:12:12 »

Ja za namową Sarmik wstrzykuję BioFlorin Tropicala zakupiony w kwiaciarni. 250 ml za 2,50 PLN.
Zauważalny wzrost roślin oraz piękna zielona barwa jak również więcej zielonych glonów - trzeba więc uważać, by nie przedawkować.
Zapisane

375 l. 6x36 W, CO2, 20xRasbora Klinowa, 4x Neon Inessa, 6x Barwieniec Czarny, 6xDanio pręgowane, 3xKirys Spiżowy, 2x Kosiarka, 2x Glonojad, 2x Molinezja
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #3 : Luty 17, 2004, 14:52:01 »

Hm hm, bardzo ciekawa sugestia, równie ciekawa co tania ! Moze Sarmik ma jeszcze jakieś pomysły co? Podzieliłaby się z nami.
Podczas najbliższej wizyty w mieście napewno odwiedzę kwiaciarnie Smiley.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
pbern
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 146


« Odpowiedz #4 : Luty 17, 2004, 15:34:08 »

Z tego co czytalem na forum o akwariach holenderskich to dobra jest takze symfonia zlota... na poczatku tygodnia bede ja mial i zobaczymy jak to sie sprawuje...

zamowiony mam takze z um-um... nawoz zelazowy (500ml - ~15zl)
bo liscie sa nie za bardzo wybarwione.. zobaczymy efekty.. i dam znac..
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: