Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Korzeń  (Przeczytany 3579 razy)
al
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 101


« Odpowiedz #15 : Kwiecień 17, 2006, 13:46:08 »

dla pewności ja bym nie wierzył. Korzeń można gotować w wodzie z dodatkiem soli przez kilka godzin, a później przez kilka godzin moczyć /zmieniając wodę/ w nadmanganianie potasu /można kupić w aptece/, a na koniec dobrze wypłukać pod bieżącą wodą.Będzie pewność, że nie spleśnieje i nie będzie pływał.
Zapisane
OskarF
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



« Odpowiedz #16 : Kwiecień 17, 2006, 17:08:58 »

e tam, zaraz nieetetycznie... ja bardzo lubię swoją herbacianą wodę. nie mam kłopotu z kupowaniem kolorowych świetlówek. zwykłe przemysłowe dają swietną barwę w połączeniu z wodą Smiley
U mnie tez korzen zabarwil wode i wyglada to duzo lepiej z moim oswietleniem niz wczesniej. W dodatku rybki mi odzyly i roslinki od razu podskoczyly w gore.
Zapisane

27 l - 5 pretniczkow miodowych + 9 szt gupiego narybku + roslinki
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: