e tam, zaraz nieetetycznie... ja bardzo lubię swoją herbacianą wodę. nie mam kłopotu z kupowaniem kolorowych świetlówek. zwykłe przemysłowe dają swietną barwę w połączeniu z wodą

U mnie tez korzen zabarwil wode i wyglada to duzo lepiej z moim oswietleniem niz wczesniej. W dodatku rybki mi odzyly i roslinki od razu podskoczyly w gore.