Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: zapach  (Przeczytany 1510 razy)
Lukaszl
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 157


« : Marzec 11, 2006, 15:57:54 »

Mam w jednym z baniaków taki mały filterea aqua szut (chyba najmniejszy).  Czyszczę go co tydzień przy podmianie wody.  Za każdym razem gdy go otwieram unosi sie z niego taki zapach jakby zbutwiałego drewna lu ziemi cos jak wilgotna ściółka w lesie. To chyba nie dobrze nie?
Zapisane

70litrów
brzanki różowe
brzanki sumatrzańskie
kirysy spiżowe
zbrojnik niebieski

please kliknij tylko: http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=44573
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #1 : Marzec 11, 2006, 16:04:31 »

Hmmm chyba dobrze. To chyba oznacza ze filtr dziala i ze dobrze ciagnie syf
Zapisane

Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #2 : Marzec 12, 2006, 10:32:12 »

Taki zapach jest ok.
Bardzo źle by było natomiast gdyby był zapach "zepsutych jaj" Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: