Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: OśWIETLENIE  (Przeczytany 1079 razy)
elgryzio
Nowy
*
Wiadomości: 6


« : Marzec 09, 2006, 16:52:41 »

Mam zamiar wymienić świetlówki w akwarium, teraz mam standardowo montowane w pokrywach a chcę wymienić na inne. Chciałbym uwydatnić kolor i polepszyć wzrost roślin. może coś zaproponujecie . Proszę doradźcie!

Moje akw.: 112l towarzyskie rośliny kabomby i kryptokoryny. Smiley



Przeniesiony przez Sebastian Czw 09 Mar 2006 17:14
Zapisane
jachu
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 129



« Odpowiedz #1 : Marzec 09, 2006, 22:06:35 »

Cześć
 Na forum sprzęt technika znajdziesz wszystko wystarczy poszukać . Aquaglo w zależności jakie masz rybki i jakie kolory chcesz uwydatnić koszt 30-50zł , ale jak pisałem na forum sprzęt technika znajdziesz więcej rozwiązań i tańszych.
Zapisane

Jachu
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: