Mam zamiar wymienić świetlówki w akwarium, teraz mam standardowo montowane w pokrywach a chcę wymienić na inne. Chciałbym uwydatnić kolor i polepszyć wzrost roślin. może coś zaproponujecie . Proszę doradźcie!
Moje akw.: 112l towarzyskie rośliny kabomby i kryptokoryny.
Przeniesiony przez Sebastian Czw 09 Mar 2006 17:14