Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czym karmić?  (Przeczytany 2116 razy)
KRASY
Nowy
*
Wiadomości: 25


« : Luty 06, 2006, 14:58:55 »

Czym karmić malutkie ramirrezy?Dawałem juz pierwotniaka, ale mi się skonczył i nie mam już go.Czym mogę je teraz karmić, mają one zaledwie 2 - 3 mm...
Zapisane
Dawid Zarzycki
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 151



« Odpowiedz #1 : Luty 07, 2006, 10:38:43 »

Nie znam sie na karmieniu narybku, ale spróbowałbym pokarm sera micron. Karmiłem tym malutkie mieczyki, i wcinały papu:D
Zapisane


kawałek mojego 300l:) (niedługo spróbuję foto zmienić)
KRASY
Nowy
*
Wiadomości: 25


« Odpowiedz #2 : Luty 08, 2006, 13:26:42 »

no to ja jadę po ten "wynalazek" do sklepu:))
Dzięki.
Zapisane
bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #3 : Luty 08, 2006, 15:46:32 »

młode ramirezy lepiej karmic jakims zywcem :!: zorientuj sie czy nie maja jakies drobnicy dla maluchow w zoologu :!:
Zapisane

8317910

Kazik
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 363



« Odpowiedz #4 : Luty 08, 2006, 19:35:17 »

A ja karmie maluchy solowcem Cheesy .
Smakuje im a małe opakowanie jaj (sera) kosztuje 3 zł
Zapisane



Przepraszam wszystkich że nie odpowiadałem na prywatne wiadomości ale nie mogłem przez dłóższy czas wejść na forum
Tramal
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1355


I see You...


WWW
« Odpowiedz #5 : Luty 08, 2006, 20:57:34 »

jak pisałem wielokrotnie wcześniejbardzo wygodnym pokarmemsąnicienie mikro.Uważam jdnak że dobzejest nimikarmić domomentu kidy ryby osiągną około 1cm i mogą już jść śmiało nnepokarmy wtym suche - wtedy lpiejogranicyć mikro i stosować je jako pokarm dodatkowy. Nie wszystkie gatunki lubią nicienie - trzba próbować. Artemia jest chyb najlepszym pokrmem dla maleńkich ryb ale wymaga więcej zachodu od nicienie, w wodzie słodkiej laryw artemii zyja znacznie krócej niż mikro. Pozdrawiam
Zapisane

112,25
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: