MAM PROBLEM NIEWIEM JAK ODRURZNIĆ

(1/2) > >>

michał:
WITAM WSZYSTKICH!!!!!! :D  :D  :D  :mrgreen:

NIEWIM CZY DANIO,NEON TO ŻYWORÓDKA POMÓŻCIE MI.
MAM JESZCZE DRUGIE PYTANIE CZY DO 60L AKWARUM MOGĘ WPUŚCIĆ
-5 GUPIKÓW
-5 DANIO TĘCZOWYCH
-5 NEONÓW INNESA
-1 ZBROJNIK NIEBIESKI

JEŚLI NIE TO WYMYŚLCIE JAKĄŚ INNĄ CIEKAWĄ OBSADĘ
A I CZY MOGĘ ZAINSTALOWAĆ FILTR WEWNĘTRZNY DO 60L AKWA


                                      Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
                                                                    MICHAŁ :D [/b]

Nicpek:
O stary, ale bije po oczach!!! Poprawna pisownia słowa w temacie to:

ODRÓŻNIĆ ODRÓŻNIĆ ODRÓŻNIĆ

I staraj się nie pisać drukowanymi literami - to oznacza że krzyczysz. I "nie wiem" pisze się osobno. I jeden post wystarczy.

A odpowiadając na twoje pytanie - danio i neon, to NIE są żyworódki. To są ryby jajorodne. A Twoja obsada jest chyba ok. Tylko nie wiem do jakich rozmiarów dorastają danio tęczowe - poszukaj na necie. Zastanów się także, czy nie lepiej kupić więcej ryb z jednego rodzaju, np. neonów, zamiast po kilka rybek i wiele gatunków.

Smithi:
Według mnie to bardzo dobra kombinacja. :) Tylko sprzydały by sie pare kirysków :P Które zajeły by sie dnem aqwa.Pozdro Smithi

Molly_:
Mnie też się wydaje, że połączenie rybek jest okey :wink: Co do filtra to jak najbardziej możesz dać filtr wewnetrzny. :)

lukas:
obsada jest ok. Jak już kolega nadmienił danio i neony to ryby zdecydowanie jajorodne.
PS: Z tym "ODRURZNIĆ" to faktycznie przegięcie  :D . Sam specialnie nie zwracam na to uwagi (mam na myśli ortografię) ale taki wyraz to już chyba specialnie napisałeś.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona