Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Azja « Zmarzniety :) bojownik pożera ryby i żaby?(patrz na dół str)
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmarzniety :) bojownik pożera ryby i żaby?(patrz na dół str)  (Przeczytany 6438 razy)
remol;]
Bywalec
****
Wiadomości: 390


« Odpowiedz #15 : Grudzień 17, 2005, 11:33:35 »

nie sądze żeby się bała ona po prostu dobrze się maskuje :wink: Moja to nawet ryby odganiać od ochotki próbowała  :twisted: Ale co mogła zrobić rybie kilka razy większej Smiley
Zapisane
Shaera
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #16 : Grudzień 22, 2005, 19:09:17 »

Ja mam bojka od kilku miesiecy, temperatura w akwarium wynosi 28 stopni a jego ulubione zajecie to i tak zwisanie kolo grzalki. Neonków też mi nie zjada.
Zapisane
remol;]
Bywalec
****
Wiadomości: 390


« Odpowiedz #17 : Grudzień 22, 2005, 19:12:18 »

U mnie po wpuszczeniu do akwa 112l to stroszy się do wszystkich ryb a te mają go w nosie a on nawet je nie draśnie! Smiley (jest bardzo spokojny)
Zapisane
-KrasnaL-
Nowy
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #18 : Styczeń 22, 2006, 20:46:35 »

swojego czasu jak zaczynałem z akwarystyka, jakies 8 - 9 lat temu znajdywałem w akwarium same ogony neonów Cheesy Bojek sobie robił deserek hehe Smiley teraz trzymam tylko bojowniki Smiley mam ich dość duuzo Smiley (oczywiscie malych) sliczne rybki .... co jakis czas zmieniam gatunki .... jak sie jednym z nudzę, yto oddaje i kupuje cos innego
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: