Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Cynotilapia afra  (Przeczytany 2508 razy)
Komandos
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1528


Zambrów


« : Grudzień 08, 2005, 19:57:50 »

Dziś kupiłem sobie 3 sztuki (narazie tylko tyle) No ale są młode mają ze 3-4cm. Samiec i dwa inne nie wiem czy to samce czy samice. Samiec jest super, taki ładny że sie na niego napatrzećnie mogę, a samica?? Czym się rózni od samca?? Kolorem czy tylko atrapą jajową??
Dodam że ten samiec zaleca sie do tamtych tzn. podpływa do nich i zaczyna go brać jak ja to muwie "padaczka" tak drży. Czy to znaczy że on do samicy sie zaleca czy i do samca może. One są młode więc wiecie nie mam pojęcia czy one już sie rozróżniają.
Zapisane

Wkrótce 100 litrowa tanganika z muszlowcami Smiley
KENTAKI
Nowy
*
Wiadomości: 11



« Odpowiedz #1 : Luty 04, 2006, 16:11:35 »

Siemanko miałem afry ale własnie się pozbyłem ale najłatwiej poznać afry po ubarwieniu samiczki są takie mdłe bez wyrazu słabo widoczne są u samic pręgi na ciele a samce są ładnie wybarwione i na jasnoniebieskim tle widać wyrazne pręgi :wink:
Zapisane

160l biotop tanganiki & 240l biotop malawi.
Komandos
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1528


Zambrów


« Odpowiedz #2 : Luty 04, 2006, 17:58:17 »

:?  no i po co mi to teraz?
Zapisane

Wkrótce 100 litrowa tanganika z muszlowcami Smiley
Pyszczok
Nowy
*
Wiadomości: 26


« Odpowiedz #3 : Luty 04, 2006, 18:57:45 »

Najłatwiej jest rozpoznać potym i tu u afry zawsze się poznaje nawet młode osobniki samiec ma jasno błękitny gżbiet a samice takiego koloru jak całe ciało Cheesy
Zapisane
szef1992
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 04, 2006, 19:08:11 »

Gorzej jak samica jest jasno błękitna Cheesy. To wtedy obojniak ? Cheesy
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: