Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie w... kupię... ?  (Przeczytany 145466 razy)
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #60 : Styczeń 26, 2007, 14:14:44 »

'Okaz' we Wrzeszczu (vis a vis zajezdni tramwajowej)

Bylem dzisiaj pierwszy raz w "Okazie" bo mieszkam w Gdyni i nie jest mi zbytnio po drodze i podam wam 1 przyklad: Preparaty Tropicala np. FerroActiv wszedzie w Gdyni po 5,- PLN - w Okazie: 3,30 PLN.

PS: Paletki chyba 120,- (duze, ladne ale byly tylko 2) w Gdyni widzialem m.w. takie same po 240,-

eLek tez bylo sporo i koles b. kumaty i super-mily, ale w Tesco (ten zaraz za Witominem jak sie jedzie obwodnica z Gdyni) jest chyba tyle samo jak nie wiecej i koles tam tez jest superkumaty.
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
Komandos
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1528


Zambrów


« Odpowiedz #61 : Styczeń 26, 2007, 15:57:58 »

u nas te preparaty są po 3zł Cheesy Czy naprawde macie takei wysokie ceny??
Zapisane

Wkrótce 100 litrowa tanganika z muszlowcami Smiley
nati_snk
Zainteresowany
**
Wiadomości: 189



WWW
« Odpowiedz #62 : Styczeń 28, 2007, 14:09:32 »

W przyszłym tygodniu udaję się do Warszawy na rozmowę kwalifikacyjną ws. rocznego stypendium (trzymajcie kciuki... Wink ), ale nie o to mi chodzi. Mam prośbę: czy ktoś powie mi gdzie w najbliższej okolicy ulicy Raszyńskiej (tam będę przesłuchiwana Grin ) znajduje się jakiś dobry sklep akwarystyczny z sporym wyborem pokarmów w przyzwoitych cenach? Bardzo proszę o dobrą nawigację, bo Warszawy nie znam kompletnie.
Zapisane

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #63 : Luty 05, 2007, 18:00:50 »

Wie ktoś o giełdzie akwarystycznej w Broniszach k. Wawy Huh oraz wogóle o jakiś giełdach w wawie ?? pytam  już chyba 3 raz  Roll Eyes
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #64 : Luty 05, 2007, 18:36:03 »

apropos:
czy w trojmiescie tez bywaja jakies gieldy akwarystyczne?
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #65 : Luty 06, 2007, 20:21:33 »

apropos:
czy w trojmiescie tez bywaja jakies gieldy akwarystyczne?
nie, mamy tylko hurtownię zwierząt egzotycznych - "Krewetka"
Zapisane

numiko
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 153



« Odpowiedz #66 : Marzec 10, 2007, 14:47:00 »

Mam pytanko: który sklep akwarystyczny/zoologiczny w Krakowie jest według Was godny polecenia?
A do którego nie odważylibyście się wejść?
Zapisane
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #67 : Marzec 10, 2007, 17:18:38 »

Mam pytanko: który sklep akwarystyczny/zoologiczny w Krakowie jest według Was godny polecenia?
A do którego nie odważylibyście się wejść?

Jeśli chodzi o ryby to polecam mały prywatny sklep zoo. koło Korony (hala do koszykówki). Jak będziesz pod Koroną idz po drugiej stronie jedną uliczke dalej i tam taki mały sklep. To dokładnie ul.Werneńczyka. Ryby są bardzo zdrowe Smiley i dlugo żyją Tongue
Jeśli chodzi o rośliny to tylko gieldy zoologiczne na Balickiej. Otwarte od 14.00 do 16.30 Jest tam pełno roślin. (Ale jedż tam o 14.30-15.00-póżniej się rozchodzą)
Jeśli chodzi o sprzęt : Tanio-internet, wybór-duże sklepy typy M1 (zoo animal)  i Galeria Krakowska (zoo africa)(Uwaga straszne ceny w porównaniu z internetem i giełdą na Balickiej.)
 Ale tanio jest też na wymienionej wyżej giełdzie-najlepiej tam kupuj Wink

Nieodważe się kupować ryb ani roślin w M1 i GK-wogóle o nie nie dbają(można to zauważyć poprzez męczone bojowniki w plastikowych kupkach), ale sprzęt tam jest spox  (o matko co za ceeenyyyyy Shocked  Shocked )

Pozdrawiam i życze miłych zakupów:)
MaGdAlLeNaH  Smiley
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
numiko
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 153



« Odpowiedz #68 : Marzec 10, 2007, 18:08:39 »

Dzięki Magdallenah!
A znasz sklep na ul. Kazimierza "Ży-rafa"?  Huh
Ja jeszcze chcę przestrzec ludzi przed stoiskiem zoologicznym przy pętli 4-ki na Bronowickiej - sprzedający nie pamiętają nawet nazw ryb i widziałam jak wciskają chore!! Skandal!!  Wściekły
A co do giełdy to mieszkam naprzeciwko  Cheesy ale tak jak pisałaś tam można kupić rośliny i sprzęt - ryb nie odważyłabym się tam kupić  Undecided
Pozdrawiam!
Zapisane
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #69 : Marzec 10, 2007, 18:32:55 »

Ludzie zatrudniają "studentki prawa", które nic nie wiedzą- to się często zdarza (tylko prywatne sklepy przechodzą z ojca na syna). Nie wierze by w GK pracowai studęci wydziału jakiegoś tam zoologicznego. Napoczątku dostają "wyprawke" z garstką informacji i się uczą na pamięć. Pracodawcy pytają czy mieli kiedyś kontakt z zwierzętami i tyle  Angry  Angry Taka ta Polska...
Trzeba kupować w spradzonych zródłach!! 

Oglądałam kiedyś w tv jak na jakiś wyspach (Bergamuta Wink  )  wyławiali morskie ryby rozcięczonym Cyjankiem "pufiając" w kryjówki. Ryby nie uciekały i oni (murzyni) je łapali. One potem sie obudzały.... Sprowadzali je do Europy i sprzedawali do sklepów. Po miesiącu w nowym aqva one niestety padały Sad Sama nie mogłam uwieżyć-totalna bzdura-a jednak!! Naszczęscie sie dowiedzielismy i zakazaliśmy m.i psucia raf cyjankiem (cyjankiem??)

Niestety nie znam tego sklepu"Ży-rafa" bo ryby kupuje tylko na Werneńczyka(sąsiad polecił) -naprawde są zdrowe Shocked A sprzęt przez internet  Smiley
 A warty polecenia ten "Ży-rafa"Huh
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
numiko
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 153



« Odpowiedz #70 : Marzec 10, 2007, 18:48:08 »

Toż to horror, wstyd i hańba!!  Sad  Wściekły
Żal rybek...  Sad
Za takie rzeczy powinny być surowe kary!!  Wściekły
A co do sklepu Ży-rafa - został mi polecony i raz tam kupiłam rybki i dwa razy roślinki. Rybki żyją i były zdrowe- żadnego paskudztwa (chorób) stamtąd nie przyniosłam. Roślinki - bez zarzutów. Źle nie jest! Ale żeby powiedzieć coś więcej to musiałabym częściej tam bywać. Tylko jeden ze sprzedawców jest dziwny - czasem nie chce rozmawiać (jakby nic nie wiedział  Tongue ) a czasem służy całkiem fachową poradą...
Poza tym "ze słuchu" znam sklepy na Batorego i na Filipa. Ponoć też w porządku - zwłaszcza na Batorego. Ale nie byłam - więc nie potwierdzam ani nie zaprzeczam  Undecided
Zapisane
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #71 : Marzec 11, 2007, 10:05:54 »

http://www.akwarium.net.pl/port/modules/addresses/visit.php?cid=3&lid=52  -Zobacz ten "SUPER" Sklep i odwiedż. Jeszcze nigdy w tak małym nie widziałam tylu zwierząt-tarantule, węże chyba też koralowe, gekony (kocham gady) i kameleony i wiele innych....
PS: Naprawde właściciel zna się na rzeczy Grin  Grin  Grin
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
numiko
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 153



« Odpowiedz #72 : Marzec 11, 2007, 11:49:04 »

Dzięki raz jeszcze Magdallenah! To do zobaczenia kiedyś w sklepie!  Wink  Grin
Jak dowiem się coś jeszcze - z pewnością dam znać!  Cheesy
 papa
Zapisane
gigol
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


« Odpowiedz #73 : Marzec 11, 2007, 12:17:26 »

A jakie macie zdanie co do sklepu w Kastoramie,  przy ulicy zakopiańskiej w Krakowie??
Zapisane

Moje akwarium:
Glonojad ~20cm
gurami
3 skalary
mieczyk
ślimak
przyjaciolka Zenona :)
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 325


« Odpowiedz #74 : Marzec 11, 2007, 20:30:42 »

wczoraj przydazylo mi cos smiesznego w sklepie zoologicznym przy al. Jana Pawla na wysokosci Carrefoura- KRAKOW
pytam sie dziewczyny czy jest silikon akwarystyczny czarny a ona nie miala pojecia o co mi chodzi!!!
pyta sie mnie Bidula "jak to silikon.." no to mowie jeszcze raz ze silikon taki jakby klej<zeby zrozumiala>do klejenia akwariow
a ona odpowiada "acha, to czegos takiego nie ma"

buuuhahahhaa!!!!!!!!!!!! Cheesy:D:D:D
Zapisane

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27
  Drukuj  
 
Skocz do: