Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: narybek, a filtr  (Przeczytany 8773 razy)
Bogna
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 104



« Odpowiedz #15 : Listopad 09, 2004, 08:35:54 »

Ostatnio miałam filtr przykręconyi młode (Cool przerzyły przed sumem ukryły się w roślinach pływających.
Zapisane

Akwa25l:7xneon innesa,1xkirysek spizowy,1xz.niebieski,1xkarlik szponiasty,2x zmienniak wielobarwny,2xgupik i 8 młodych
Temp:24sC.
Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #16 : Listopad 09, 2004, 17:28:46 »

No właśnie, najlepsze były do tego stare, dobre filtry gąbkowe napędzane na powietrze.
O każdy narybek, nawet najmniejszy można było być spokojnym.

W przypadku nowych filtrów kubełkowych lub kaskadowych można wykorzystać podkład denny, którym filtr zasysa wodę spod podłoża.
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
Bogna
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 104



« Odpowiedz #17 : Listopad 11, 2004, 14:56:22 »

Niestety nie mam podkładu dennego.Czy da się jakoś precyzyjnie określić(dzień) kiedy gupiczka urodzi?
Zapisane

Akwa25l:7xneon innesa,1xkirysek spizowy,1xz.niebieski,1xkarlik szponiasty,2x zmienniak wielobarwny,2xgupik i 8 młodych
Temp:24sC.
Bea
Bywalec
****
Wiadomości: 343



« Odpowiedz #18 : Listopad 11, 2004, 18:28:24 »

Precyzyjnie raczej nie. Trzeba obserwować jej zachowanie. Tusz przed porodem będzie się próbowała zaszyć w "krzakach". Jak u mnie się zaczął poród to pierwsze dały mi znać skalary. :wink: A i tak kilka porodów przegapiłam.
Zapisane

Pozdrawiam
112 l i:  6 neonków Inessa, 5 danio pręgowane, 3 gupiki, 1 ramirezka, 2 skalary, 2 gurami mozaikowe, 4 mieczyki, 2 molinezje Black Molly, 1 zbrojnik niebieski
25 l kotnik: około 10małych molinezji Black i kilkanaście malutkich gupiczków.
bypietras
Zainteresowany
**
Wiadomości: 80



WWW
ole
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 19, 2005, 09:45:34 »

Tak lepiej zmiejsz napowietrznienie na małe ,a po porodzie i włącz filtr na maxa
Zapisane

Przepraszam Sad((((
Allex
Zainteresowany
**
Wiadomości: 75



« Odpowiedz #20 : Lipiec 16, 2005, 16:54:52 »

Mam fan Aqua El mikro i na 100% narybek NIE zostanie wciągnięty przez filtr.
Zapisane
Kuku
Nowy
*
Wiadomości: 14



« Odpowiedz #21 : Sierpień 13, 2005, 14:48:14 »

Witam właśnie odłowiłem cztery młode rybki Cheesy do kotnika niestety za puźno się skapnełem ze jest ich aż tyle bo myślałem ze przyniosłem jedno młode z Platynkami i Wengorkami ze sklepy jednak jakieś dwa dni puźniej jak zobaczyłem że skalar ganiał rybkę i chciałem mu w tym przeszkodzić to i tak się już najadł :evil: ham tlatego nie są głodne.Co dalej robić? bo nawet nie wiem czyje to młode :roll:
Zapisane

2)Hypostomus Plecostomus 1Liposarcus multiradiatus 2)Zbrojniki niebieskie samica i Albinos 4)Platyneki 2)Krewetki filtrujące 2 Kosiarki 2)Węgorki 1)Platydoras 2)Kiryski spiszchowe(Albinos),Bocja wspaniała 2)Danio malabarski 2)Danio pręgowany
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: