Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Tanganika MAGAZYN Nr 20  (Przeczytany 3524 razy)
Robert Mie
Nowy
*
Wiadomości: 34


« : Kwiecień 06, 2017, 20:32:18 »

Spis treści:

- Tales of Tanganyika; Opowieści z Tanganiki – John Buckland

- Finally visiting the area around Sibwesa in 2016…; W 2016 roku odwiedziłem w końcu okolice Sibwesa… – Evert van Ammelrooy

- Catching Tropheus duboisi at Kigoma. Excerpts from my diary of July 1974; Odławianie Tropheus duboisi w Kigoma. Fragmenty z mojego pamiętnika z lipca 1974 roku – dr Wolfgang Staeck

The deep-water Petrochromis; Petrochromis z głębszych wód – Patrick Tawil

Historia „Czerwonego Stada” z Tanganiki, czyli jak wyhodowałem rezydentów Afrykarium we Wrocławiu; A story of the “Red Herd” from Tanganyika: how I raised inhabitants of the Wrocław Africarium – Artur Krasuski

- An emigrant from Lake Tanganyika – Telmatochromis sp. in the Lufubu River; Emigrant z jeziora Tanganika – Telmatochromis sp. w rzece Lufubu – dr Heinz H. Büscher

- Tanganickie mięczaki i skorupiaki w akwariach; Tanganyikan mollusks and crustaceans in aquaria – dr Marta Mierzeńska

-Pierwiastek który „niesie światło” – rola fosforu i jego obieg w przyrodzie; The element that “carries light” – phosphorus role and circulation in the nature – dr inż. Grzegorz Zygmunt

Na 128 stronach magazynu przedstawiono ponad 200 zdjęc z natury i z akwariów.

Cena magazynu to 48 pln + koszt wysyłki 7,20 wysyłka. Wysyłamy tak duży magazyn wyłącznie listem poleconym.

Magazyn będzie dostępny po 10 kwietnia.

Robert
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: