Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Plastikowe pudło  (Przeczytany 6453 razy)
julkazolw3004
Nowy
*
Wiadomości: 2


« : Maj 03, 2016, 09:15:53 »

Witam wszystkich, mam zamiar zrobić dzisiaj większe porządki niż zwykle w akwarium a mianowicie chcę przemeblować cały zbiornik łącznie z podłożem. Ryby zamierzam przełożyć do pudła plastikowego(130l) lecz nie wiem czy się nadaje, a dokładniej czy wytwarza jakies toksyny. Jest to przeźroczyste, plastikowe pudło z ikei. Mógłby mi ktos powiedzieć czy rybom nic się nie stanie przez te 2 lub 3 dni?  Sad
Zapisane
Akwarystyczny24
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #1 : Maj 05, 2016, 10:45:33 »

Witam

Sądzę, że przez tak krótki okres nie powinno nic się działać. Oczywiście należy pamiętać o utrzymaniu odpowiedniej temperatury i napowietrzeniu.

Pozdrawiam
Zapisane
szakallo
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 580


Bo rybka lubi pływać.


« Odpowiedz #2 : Maj 05, 2016, 16:48:13 »

Bardziej zastanowiłbym się czy pudło wytrzyma tyle litrów bo większość pudełek do przechowywania nie nadaje się do płynów. Zobacz jakie ma dno bo jak ma małe nóżki to obstawiam że nie wytrzyma, w końcu to ponad 130kg jak będzie ziemia i woda
Zapisane

julkazolw3004
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #3 : Maj 06, 2016, 13:23:09 »

Ryby były niecałe 2 dni, a wody do pudła nie nalałam do pełna, tylko troche więcej niż polowe. Rybki juz w nowym akwarium dobrze się mają  Cheesy
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: