Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Giełda « Przyjmę « [Mrągowo/Drozdowo/Kalisz/Wrocław] sprzęt akwarystyczny
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [Mrągowo/Drozdowo/Kalisz/Wrocław] sprzęt akwarystyczny  (Przeczytany 4664 razy)
sebtul
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 314



« : Wrzesień 06, 2014, 22:44:19 »

W wakacje, ktoś się nie bał i ukradł w szkole szkiełko, które dostałem od kolegi Mardow z forum bocja.org. Winnych nie ma Wściekły
Zostało tylko szkło 112l, które ja dałem. Jeżeli ktoś coś ma zbędnego to chętnie przyjmę. Docelowo chciałbym postawić z dzieciakami 5 szkiełek, dwa z rybami i trzy z krewetkami. W piwnicy mam nowy zestaw shripset 30 i używkę 160l więc brakowałoby mi 2 pełnych zestawów i osprzęt do 160l. Przyjmę wszystko co u Was jest zbędne, a mnie przybliży do obranego celu. Po skompletowaniu poszczególnych szkiełek, przyjmę faunę i florę jednak najpierw muszą działać akwaria. Przyjmę również literaturę akwarystyczno-terrarystyczną. Jeżeli ktoś coś będzie miał i będzie chciał oddać do szkoły w Mrągowie to okazja będzie na spotkani akwarystycznym w Drozdowie w ostatni weekend września oraz na zoobotanica w pierwszy weekend października, oczywiście we Wrocku. We wrześniu i październiku będę też kilka razy przejeżdżał na trasie Mrągowo - Kalisz - Wrocław i z powrotem oraz Mrągowo-Łomża-Mrągowo.
Ponieważ docelowymi odbiorcami będą dzieciaki (dyrekcja kategorycznie odmówiła wsparcia finansowego) możemy się odwdzięczyć laurką lub czekoladą. Planujemy zrobić zrzutkę na jakiś tani kubełek używkę. Może ktoś ma coś na sprzedaż?
Ponieważ dziś zabutelkowałem dwie skrzynki piwa to od siebie dorzucę flaszkę piwa własnej roboty. Oczywiście tylko dla pełnoletnich darczyńców.
Sprawa nie jest pilna jeżeli chodzi o szkła. Obecnie musimy posprzątać w 112l, następnie postawimy krewetkarium.
Jutro przychodzi do mnie kolega. Będziemy pisali plan pracy na cały rok. Postaramy się tak rozplanować tematy, aby co miesiąc lub dwa postawić coś nowego.
Zapisane

gg - 4479432
sebtul
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 314



« Odpowiedz #1 : Listopad 16, 2014, 17:08:17 »

Mamy już sprzęt. Dwa akwaria stoją. Dwa kolejne szykujemy. Obecnie, do szkolnych szkiełek poszukujemy następujących roślin:

- vallisneria asiatica (chodzi o tego nurzańca, który ma skręcone liście)
- hygrophila pinnatifida
- cryptocoryne beckettii (lub każda inna zwartka)
- ludwigia repens
- lotos (jakikolwiek, który da radę przy 0,5W/l)
- hedyotis salzmanii
- mini pelia - riccardia chameryfolia
- hydrocotyle sp. japan
- mech (odmiana obojętna, wystarczy dosłownie 5 gałązek)

W grę wchodzi raczej tylko wysyłka. Zwrócimy koszty przesyłki.
Zapisane

gg - 4479432
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: