Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Korzenie.  (Przeczytany 2604 razy)
wodzu74
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Kwiecień 25, 2014, 12:31:41 »

Witam szanownych forumowiczów.
Mam pytanie,czy można użyć korzeni z terrarium w akwarium?
Wczoraj kupiłem używany korzeń ,teoretycznie z akwarium(nawet zdjęcia mi pokazywał...rzeczywiście miał go w akwarium),jednak on nie tonie!
Kurcze nawet kolor ma jaśniejszy od tych akwarystycznych...,dzwoniłem do niego ze zjebką ,a On upiera się ,że korzeń po prostu wysechł,poradziłem sobie z pływaniem ,przymocowałem dziada do przyssawki i do dna go przytwierdziłem,jednak martwię się czy jakiegoś świństwa nie będzie puszczał...Huh?
Zgóry dzięki za odpowiedzi.
Zapisane
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #1 : Kwiecień 26, 2014, 10:58:39 »

Witam szanownych forumowiczów.
Mam pytanie,czy można użyć korzeni z terrarium w akwarium?
Wczoraj kupiłem używany korzeń ,teoretycznie z akwarium(nawet zdjęcia mi pokazywał...rzeczywiście miał go w akwarium),jednak on nie tonie!
Kurcze nawet kolor ma jaśniejszy od tych akwarystycznych...,dzwoniłem do niego ze zjebką ,a On upiera się ,że korzeń po prostu wysechł,poradziłem sobie z pływaniem ,przymocowałem dziada do przyssawki i do dna go przytwierdziłem,jednak martwię się czy jakiegoś świństwa nie będzie puszczał...Huh?
Zgóry dzięki za odpowiedzi.
Sprzedawca ma rację, korzeń po prostu wysechł.
Jeśli obawiasz się, że korzeń może być w jakikolwiek sposób szkodliwy dla Twojego zbiornika (czasem tak się dzieje), powinieneś wygotować go w wodzie z solą, a następnie przez kilka dni moczyć. Rozwiązałoby to ewentualny problem z, jak to nazwałeś, puszczaniem świństwa i tonięciem.
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: