Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Giełda « Sprzedam « [Wrocław] Sumiki: Mochokiella paynei i Microsynodontis batesii RARYTAS
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [Wrocław] Sumiki: Mochokiella paynei i Microsynodontis batesii RARYTAS  (Przeczytany 2397 razy)
pawel060
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18



WWW
« : Lipiec 08, 2013, 13:38:46 »

Mam do sprzedania sumiki z Afryki zachodniej. U mnie żyją w "czarnych wodach", z korzeniami, liśćmi, szyszkami, ale też są przystosowane do bardziej luźnych parametrów wody (pH do 7,4; GH ~12; KH 10) i czują się w nich całkiem dobrze.

Mochokiella paynei- 4szt, w tym para z odłowu w rezerwacie Kassawe, Sierra Leone, druga para F1. Już dorosłe, mają w przybliżeniu 6cm.

Microsynodontis batesii- 4szt, odłów Miasteczko Mbalmayo, rzeka Nyong, Kamerun. Mają około 6-8 cm, czyli jeszcze podrosną.

Mochokiella paynei Catfish


Cena 100zł za komplet, dosyć atrakcyjna biorąc pod uwagę, że to są dosyć rzadkie ryby z odłowu.

Odbiór osobisty
pawel060@interia.eu
Zapisane

Pozdrawiam, Paweł
PHOTOGRAPHY (mój blog)
Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #1 : Lipiec 08, 2013, 16:22:39 »

Coś mi się zdaje pawel że jesteś skazany na dożywocie z tymi rybami. Napisz że to gupole i neony to jeszcze dzisiaj sprzedasz.
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
pawel060
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18



WWW
« Odpowiedz #2 : Lipiec 08, 2013, 21:39:22 »

Oj tak Cheesy Już się sumiki musiały do Azji przeprowadzić z tego wszystkiego  Cool
Zapisane

Pozdrawiam, Paweł
PHOTOGRAPHY (mój blog)
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: