Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Moj lokalny sklep akwarystyczny.  (Przeczytany 5340 razy)
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« : Kwiecień 11, 2013, 20:05:43 »

Celem bynajmniej nie jest reklama - Podzielcie sie linkami do waszych ulubionych sklepow akwarystycznych.
To moj - z bardzo aktualnymi fotkami. Sklep znajduje sie w Dublinie.

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.632185180131787.1073741829.119732768043700&type=1
www.seahorseaquariums.com


Zapisane

kosma2000
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79



« Odpowiedz #1 : Kwiecień 11, 2013, 20:17:13 »

pośliniłem się ....

Z zachwytu jakby jakieś  obiekcje były
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2013, 05:46:20 wysłane przez kosma2000 » Zapisane
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #2 : Kwiecień 11, 2013, 20:51:50 »

pośliniłem się ....
Super, tylko nie wiem, czy z ironii, czy tak zwyczajnie z zachwytu.

 rybska, rosliny i dzial morski sa na wysokim poziomie,  wyposazenie techniczne raczej na plus ale mogloby byc lepiej.
Niestety ceny zabijaja.

dostalem wycene na akwa z przednia szyba opti - 170cm na 55 na 65 - 775 euro ! 
1 sztuka cpd - 4.99euro
1 sztuka rc - 3.99 , samica z jajkami 8 euro
Dyski - sami zobaczcie na fotkach.
Roslinki - od 5 do 15 euro za koszyk.
porcja zywej ochotki - 2 euro... 

Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #3 : Kwiecień 11, 2013, 21:00:24 »

Kurde, nieźle ten sklep wyposażony.
Ceny jak ceny - dostęp do ciekawych ryb jest bezcenny Wink
Zapisane

klasyka
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 615



« Odpowiedz #4 : Kwiecień 11, 2013, 21:06:23 »

ale numer myślałem że to twój sklep  hehe
Zapisane

12L - 25l -30l -63l -130l -300l były
aktualnie  130 , 63
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #5 : Kwiecień 11, 2013, 21:13:41 »

ale numer myślałem że to twój sklep  hehe
moj w sensie moj lokalny Smiley

Zle sie wyrazilem.
Wlascicielem jest koles, Kealan Doyle  ktory jako jeden z bardzo nielicznych rozmnozyl w niewoli koniki morskie. - ma bzika na ich punkcie jak zreszta i na punkcie ryb morskich, wiec ta sekcja  sklepu jest zaje....e  wyposazona.
Zapisane

Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #6 : Kwiecień 12, 2013, 04:31:51 »

Sklep jak sklep, mnie w każdym sklepie zoo interesuje tylko to co w akwariach. Mają tam jakieś ciekawostki słodkowodne? Bo nic nie wychwyciłem.
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #7 : Kwiecień 12, 2013, 08:43:15 »

Sklep jak sklep, mnie w każdym sklepie zoo interesuje tylko to co w akwariach. Mają tam jakieś ciekawostki słodkowodne? Bo nic nie wychwyciłem.
Ciezko powiedziec. 9 lat z dala od ojczyzny minie mi za dwa miesiace, nie mam pojecia co u "was" jest ciekawostka. Bywam w Polsce rzadko I na krotko, nie ma czasu na latanie po sklepach.
Zapisane

Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #8 : Kwiecień 12, 2013, 14:37:53 »

Teraz zaczyna wchodzić moda na duże sklepy akwarystyczne, tylko że 95% powierzchni zajmują półki z dla mnie osobiście niepotrzebnymi duperelami. Natomiast akwariów nie dość że jak na lekarstwo, a to jak dla mnie one powinny stanowić 95% powierzchni zajmowanej, to jeszcze pospolite siano które oglądam w sklepach od 30 lat. Więc u nas ciekawostką jest wszystko co się nowszego pojawi, dla mnie sklep akwarystyczny to coś takiego jak ten lokalny sklepik w Londynie na linkach.
http://forum.arowana.pl/index.php/topic,982.0.html

http://forum.arowana.pl/index.php/topic,1347.0.html
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #9 : Kwiecień 13, 2013, 00:59:28 »

Drago - zajrzyj tutaj, moze cos ciekawego znajdziesz http://www.seahorseaquariums.com/store/#

Wejdz do dzialu fresh water ewentualnie marine

A tutaj dzisiejsza dostawa. Tzn wczorajsza z piatku

www.seahorseaquariums.com/49/New-Arrivals/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2013, 01:18:37 wysłane przez Irishman » Zapisane

Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #10 : Kwiecień 13, 2013, 14:59:46 »

W dziale słodkowodnym mają w sumie podstawę, nawet pod Misc.-Fish. Ale morskie mają rozbudowane, i można coś wybrać jak dla mnie np. pudełko Ostracion rhinorhynchus, albo Aluterus scriptus, natknąłem się nawet na flądrę pod nazwą Bothus Ocellatu, powinno być Bothus ocellatus gdzieś ostatnią literę zgubili.
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: