Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Giełda « Przyjmę « Sieradz - zatoczki, dużo zatoczków!
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Sieradz - zatoczki, dużo zatoczków!  (Przeczytany 6529 razy)
Kostuba
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


« : Kwiecień 06, 2013, 11:31:31 »

Przyjmę kilogramy zatoczków dla moich helci. Biedne głodują odkąd pokonały armię czarnej mocy (czyt. tysiące zatoczków). Niestety, rozplęgły się na ilośc bliżej mi nieznaną (szacuję ok. 200). Jakby ktoś miał to z chęcia sam nawet przyjdę i sobie odłowię szkodnika Cheesy
gg 3903997 - tylko Sieradz Wink
Zapisane

20l - rozmnażalnik
112l - ogólne
kosma2000
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79



« Odpowiedz #1 : Kwiecień 06, 2013, 13:44:52 »

To od drugiej strony Cheesy , chętnie przyjmęod ciebie z 15 - 20 Helci bo zatoczków to ....uja  nie zamierzam odławiać  syzyfowa praca...
Zapisane
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #2 : Kwiecień 06, 2013, 17:39:31 »

Szkoda, ze nie mieszkasz bliżej bo obdarował bym Ciebie tysiącami świderków. Wyrzucam je setkami niemalże przy każdej podmianie.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
falko
Zainteresowany
**
Wiadomości: 90


« Odpowiedz #3 : Kwiecień 06, 2013, 18:26:04 »

Helenki poradzą sobie nawet bez zatoczków. U mnie od roku nie widziały ślimaka (odkąd je wykosiły doszczętnie), a i tak mają się świetnie. Żerują na tym czego ryby nie zjedzą, a szczególnie lubią tabletki Sery dla kirysków (do tego stopnia, że najpierw wrzucam jedną tabletkę, a kiedy helenki ją oblepią i kryski już nie mają szans się do niej dostać, to w inne miejsce daję drugą, coby kiryski mi nie głodowały). Helenki masowo żerują też na żywych rurecznikach i też kiryski mają się co z nimi ścigać. Do tego z rzadka trafia się im padła rybka - wtedy helcie tylko szkielecik zostawiają.
Zapisane
kosma2000
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79



« Odpowiedz #4 : Kwiecień 06, 2013, 21:09:46 »

To co Kostuba podzielisz sięhelami  Cheesy ?
Zapisane
Kostuba
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #5 : Kwiecień 08, 2013, 19:17:36 »

Szkoda, ze nie mieszkasz bliżej bo obdarował bym Ciebie tysiącami świderków. Wyrzucam je setkami niemalże przy każdej podmianie.


Jakbym przesłal Ci pieniążki za paczkę i ''na dobre piwo'' to przesłałbyś mi te świderki? Smiley

kosma - gdzie mieszkasz?
i przepraszam za opóźnienią odpowiedź
Zapisane

20l - rozmnażalnik
112l - ogólne
kosma2000
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79



« Odpowiedz #6 : Kwiecień 09, 2013, 07:00:23 »

Bydgoszcz - koszty wysyłki oraz jakąś kwotę za hele chętnie pokryje
Zapisane
Kostuba
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #7 : Kwiecień 09, 2013, 17:14:26 »

napisz na gadu - 3903997, albo na prywatnej, nie zasmiecajmy wątku, bo może ktoś jednak te zatoczki mi da Cheesy
Zapisane

20l - rozmnażalnik
112l - ogólne
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: