Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Akwarium staneło:(  (Przeczytany 2134 razy)
chemik666
Nowy
*
Wiadomości: 49


« : Kwiecień 02, 2013, 21:20:35 »

Witam,nie wiem co się stało wszystko było ok rosliny rosły nagle wszystko stanęło,rosliny przestały rosnąć i po mału wszystko oblepia się jakims brazawym nalotem.
Testy robiłem JBL paskowe
Pierwsze 2 miesiące parametry było ok a teraz dramat,ten nalot miejscami zielenice
Akwarium zarybione 3 tyg po założeniu
Masa roslinna z 40 %
Nawozenie Planta Activ macro i mickro i dodatek do wody na podmiany tez tej firmy
Swiatło 99w
Butla z co2
160l
Załozone 2 stycznia
Obsada
20 neon inessa
9 otosek
harem kakadu
4 amano
6 kiryskow
Podmiany 35 l tygodniowo

Parametry:
No3-25
No-0
GH-20
Kh-cos miedzy 15-20
ph-8!!
Te parametry tez nie wygladaja dobrze..raczej zle
O tym nalocie było sporo tematow i nikt w sumie nie wie co to jest twierdzac ze to nie glon.MI to trochę wygląda na brunatnice?
Proszę o pomoc.dziekuje
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: