Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: co dodac do meeki ?  (Przeczytany 2884 razy)
olo11
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35


« : Grudzień 08, 2012, 21:21:07 »

Witam
 posiadam pare  meeki w 240 l i chciabym cos dodac jakoms lawice . cos co by wypelnialo gorne warstwy akwarium . myslalem o innesa ale nie wiem czy to dobry pomysl . mozecie przedstwic pare propozycji co byscie ewentualnie widzieli tutaj ?

pozdr
olo11
Zapisane

pozdrawiam olo
rahiemur
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30



« Odpowiedz #1 : Grudzień 09, 2012, 12:09:57 »

W jakiejś książce wyczytałem, że ludzie dla ośmielenia meeki wpuszczali mieczyki sam nie widziałem takiego rozwiązania. U mnie pielęgnice te bywały zadziorne, więc miecze mogły by ucierpieć.
Zapisane
olo11
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35


« Odpowiedz #2 : Grudzień 09, 2012, 12:21:44 »

mialem  elioti przed zdobycie meek . po wlozeniu meek do zbiornika zastal on calkowicie przez nie zdominowany . i z tego wzgledu musialem elioti wydac . tylko teraz akwa wydaje mi sie takie puste
Zapisane

pozdrawiam olo
rahiemur
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30



« Odpowiedz #3 : Grudzień 09, 2012, 13:58:30 »

Wydaje mi się, że najlepiej by było wykorzystać górną partię zbiornika czymś szybkim i silnym no  i odpowiednio dużym
Zapisane
olo11
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35


« Odpowiedz #4 : Grudzień 18, 2012, 20:21:26 »

i nie ma zadnych propozycji ?   moze jednak ktos cos zaproponuje , jakas pare stanowiace rownowage do meeki ? co powiecie na akare pomaranczowopletwa ?   na co patrzec glownie przy doborze towarzystwa do tych pieknych ryb ?

z gory dziekuje za rade
pozdr
Zapisane

pozdrawiam olo
badrass
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 744


Mówi sie trudno i płynie sie dalej...


« Odpowiedz #5 : Grudzień 18, 2012, 20:35:21 »

i nie ma zadnych propozycji ?   moze jednak ktos cos zaproponuje , jakas pare stanowiace rownowage do meeki ? co powiecie na akare pomaranczowopletwa ?   na co patrzec glownie przy doborze towarzystwa do tych pieknych ryb ?

z gory dziekuje za rade
pozdr
olo pomarańcze to chyba nie, bo to bywają niezłe agresory no i baniak musi być spory
Zapisane

Było.... wiele baniaków ale najbardziej tęsknię do tego pierwszego, gdzie nie miałem żadnych doswiadczeń, a każdy nowy listek zielska cieszył, aż serducho kołatało.
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #6 : Grudzień 18, 2012, 20:53:57 »

sajica?
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: