Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: To i ja może coś od siebie.  (Przeczytany 5155 razy)
Luna_s20
Licho
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 33



WWW
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 22, 2012, 05:58:11 »

Oj, nie mam powodów do niedopowiedzenia, wręcz jestem dumna z posiadanego zbiornika. Zdaję sobie sprawę że wiele osób tutaj ma szczęście posiadania większych zbiorników, ale i mam świadomość że WIĘKSZOŚĆ miłośników akwarium nie może sobie na to pozwolić. A inna rzecz, że jak dla mnie - idealnie go zaaranżowałam, każde zwierzątko obrało w nim swoje miejsce w którym czuje się swobodnie. Może lepiej to wyjdzie jak już dorzucę jakieś fotki. Fakt, trochę to chaotycznie wyszło. Pociesza mnie fakt że to nie przestępstwo Wink
Zapisane

Licho nie śpi...
pietach
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 539


« Odpowiedz #16 : Wrzesień 22, 2012, 21:50:08 »

Cytuj
Z mojego punktu widzenia wygląda to jak celowe niedopowiedzenie, tylko nie wiem w jakim celu. Wyjaśnisz?
Tak jak bym widział wypociny na wp.pl lub onet.pl
"SZOK - nie uwierzysz co ona zrobiła"
A w środku info, że ktoś tam założył za ciasne buty
Zapisane

Jak zmieścić 100 ryb w 1 litrze ?
Puszka szprotek i flaszka.
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #17 : Wrzesień 23, 2012, 21:41:10 »

Oj, nie mam powodów do niedopowiedzenia...
Bynajmniej.
Kilka postów w tym wątku. Temat ma już dwie strony, a ciągle nie padły podstawowe informacje:
- jak duży jest zbiornik (długość, szerokość wysokość)?
- jaką masz obsadę?
- jak to możliwe, że woda wypchnęła dolną szybę?
- gdzie są zdjęcia?
- specyfikacja zbiornika.
W dalszym ciągu nie potrafię zrozumieć po co opisujesz swój zbiornik nie podając podstawowych informacji na jego temat, za to chwaląc się swoim przezwiskiem u znajomych?
Myślisz, że dasz rade odpowiedzieć na w/w pytania bez dopowiedzeń jakie to z Ciebie licho i jak to jesteś dumna z posiadanych przez Ciebie zwierząt?
Masz w ogóle zbiornik?
Jesteś akwarystą?
Efektywniejszą rozmowę prowadzę z moją 3-letnią siostrzenicą.
Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: